Partition Magic 8.5 Professional - Full - ( Xp / Vista )

mecnun_bey

Uzman üye
24 Haz 2007
1,720
0
Karadeniz
2342366283_b554f3f20e.jpg


Uzun süredir kullandığımız Partition Magic 8.0 dan sonra ilk kez Partition Magic 8.5 piyasaya sürüldü. Programın en güzel yanı, Vista işletim sisteminde de çalışabilmesidir. Seri numarası ve etkinleştirme istemeden direk kurup kullanabilirsiniz.

Program, hard diskimiz üzerinde çok kapsamlı işlemler yapabilmektedir. Ayrıca eski partition magic de oluşan bilgisayar çökmeleri, bu sürümle tarihe karışmıştır.

Dosya Boyutu : 22 Mb

TIKLA ve TurkHackTeam FARKIYLA İNDİR
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.