pc de oyun oynayanlar icin.....

SaNaLBABA

Üye
26 Eki 2006
200
9
The Self-Touc
Game XP* bilgisayarında oyun oynayanlar için tasarlanmış oldukça başarılı bir hızlandırma programıdır. Programın amacı donanınlarınızın hızına bağlı olarak işletim sistemini oyun oynamak için başarılı hale getirmek. Bu program sayesinde işletim sisteminiz hızlanıyor ve oyun oynamanız için oldukça başarılı bir hale geliyor. Programı kurduktan sonra tek yapmanız gereken karşınıza çıkan ekranda "Warp Speed" düğmesine basmanız ondan sonrasını Game Xp'ye bırakıyorsunuz. Game Xp* işletim sisteminiz bir oyun platformuna çeviriyor ve size oyunlarınızı yükleyip oynamak kalıyor. Ama unutmayın "Warp Speed" tuşuna bastıktan sonra işletim sisteminizi yeniden başlatmalısınız ki yeni ayarlarınız uygulansın.

DownLoad :
https://tik.lat/mZOwE

Softpedia Mirror (US) yazan yere tıklayın indirin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.