pc hack çabucak

musti_2374

Üye
24 Ara 2006
59
0
beyler çok acil elimde IP numarasi var ben bu kisinin bilgisayarini dondurmaka anakarti filan yakmak zarar vermek istiyorum ama pcye giremeyi açigi yok hemen bi yardim lütfen

11 Nis 2007
136
2
kardeş bu iş o kadar kolay değil.kusura bakma resim koyamıyorum şimdi sana vereceğim linkten programı indir kur sonra çalıştır.NBScan bölümüne tıkla(sol tarafta).sonra altta iki kutucuk var üsttekine kurbanın ip sini yaz örnek: kurbanın ip si 62.154.32.542 böle ise 542 bölümünü sil ve 1 yap sonrada start tuşuna tıkla.eğer bulursa yukarıda bilgisayarın adını yazar.yan yıkla open computer de ve tamamdır:)

işte link: https://tik.lat/w8CAg

bir teşekkür kâfidir:)

jackal1

Katılımcı Üye
6 Mar 2007
323
3
kardeş ama bilgisayarın paylaşıma açık olması gerekmezmi çünkü paylaşıma çaık olmayana girilmiyo

Anonymous

Katılımcı Üye
25 Kas 2006
849
5
İstanbul Geceleri
Biz Burda Boşuna Uğraşıyoruz Sanırım SAbit Konuları İyice Oku Ardından SAbit Olmayan Konuları Destek Amaçlı Oku VE Unutma Hiçbirşey pat Diye Olmaz

oneclup

Yeni üye
8 Eyl 2006
2
0
bunu yapman imkanısz neden dicen çünkü sen kişinin ipsini bilsen bile o o kişi bilgisayarı kapattıgı zaman ip si degişir tabi sabit ip almadıysa anlıcagın evde kullandımız internet ipleri sürekli degişir kişi sabit olmasını istemedigi sürece

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.