PC için VPN Önerebilir Misiniz ?

ySufz

Yeni üye
16 Eki 2020
3
0
Kali Linuxu VPN Bağlayamadığım İçin PCden açmaya karar verdim fakat herhangi bir fikrim yok önerilerinizi bekliyorum ve teşekkür ederim şimdiden
 

'Chan

Uzman üye
1 Nis 2020
1,133
105
Shibuya
Merhabalar,
Hızlı, sorunsuz ve ücretsiz olan Opera'nın tarayıcıya dahil olarak sunduğu Opera VPN'i tavsiye ediyorum. Uzun süredir kullanıyorum, herhangi bir bağlantı sorunu yaşamadım.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.