PC INSPECTOR File Recovery

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,184
51
İstanbul
« Programı indirmek için tıklayın » Program FAT 16/32 ve NTFS dosya sistemlerini desteklemektedir. Boot sektör veya FAT silinmiş yada zarar görmüş olsa dahi disk bölümlerini otomatik olarak bulur.

Dosyaları orjinal saat ve tarih ile yeniden yapılandırır

Yeniden yapılandırılmış verilerin kaydedilmesi için ağ sürücülerini de destekler.

Başlangıç adresi belli olmayan dosyaları da kurtarabilir. "Özel Kurtarma Fonksiyonu", aşağıdaki dosya formatlarını desteklemektedir:

ARJ AVI BMP CDR DOC DXF DBF XLS EXE GIF HLP HTML HTM JPG LZH MID MOV MP3 PDF PNG RTF TAR TIF WAV ZIP

PC INSPECTOR File Recovery 4.0 FREEWARE bir programdır. Oldukça önemli bir iş yapan bu yazılım için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmemektedir.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.