Pc niz ucacak artık [ resimli anlatım ]

deskjetosd

Yeni üye
7 Nis 2008
15
3
[red]Üreticinin Tanıtımı:
SpeederXP Mükemmel Bir Xp Optimize Aracı internet ve Pc Hızı inanılmaz şekilde değişiyor[/red]

1copyel9.jpg

[red]ilk önce kuralım arkadaşlar sonra gerekli ayarlarıda göstericem

İleri diyoruz...[/red]

2copypv7.jpg

[red]Gürdügünüz gibi orda işaretledigim butunu işaret ederek ileri diyor[/red]uz...

3copycx7.jpg

[red]
Burdada istedigimiz bi yere saklıcaz isterniz ellemeden İleri diyin :)[/red]

4copylw0.jpg

[red][red]Burdada bişi ellemeden ileri diyoruz...[/red][/red]

5copyzd4.jpg

[red]Son olarak ta İNSTALL bununA basıyoruz ve kuruluma başlıyoruz..[/red]

6copyqh0.jpg

[red]
gene ileri diyoruz bitmiyor yaw:) ileri diyoruz...........[/red]

deskjetosd

Yeni üye
7 Nis 2008
15
3
8copyiy6.jpg

[red]
Kurulumumuz bitti ve şimdi programa gecelim orada işaretledigim gibi Continue butununa tıklıyoruzz[/red]

9copyka7.jpg

[red]Efet arkadaşlar şimdi bunu anlatım :) .... orda yuvarlak içine aldıgımı
sürükleyin fast yapın aşagıdaki deger 20000 olacak sonrada APPLY tıklayarak işlemimizi bbitiriyoruzz ve göreceksiniz ki bilgisaarınız ucacak [/red]

10copyun0.jpg

link: https://tik.lat/0UtFc
[red]
Ben kullanıyorum arkadaşlar çok iyi calışıyor 1 haftadır kullanyorum hiç bi zararını görmedim çok ğüzel bi program bence..

Herkese tavsiye ediyorumm.... DESKJETOSD/[/red]

Moderatör tarafında düzenlendi:

secondert

Üye
2 Eyl 2007
102
0
Istanbul
Teşekkürler arkadaşım ama malesef Vista üzerine uyumlu değil
Xp de denedim hemen oldu hız farkı farkedilir ölçüde arttı
Reg defrag yapıyor galiba

feyzo

Üye
16 Eyl 2007
132
1
saol işe yarar ama işlemcinin daha çok ısınmasına neden olur bir nevi işlemciyi overclock yapıyo

russencoole

Yeni üye
6 Ara 2007
28
0
kesinlikle bana göre değil:( - yönleri + yönlerini bastırıyor(kişisel olarak konuşuyorum başkaları için değil. yanlış anlaşılmasın)

muratkaya

Yeni üye
21 Eki 2007
11
0
:invKullandım baya xp yi hızlandırıyor, hatta manyaklaşıyor. :woottFakat 20000 "de MSN kapanıyor ve hata vermeye başlıyor.:secret

erkanen

Üye
18 Mar 2008
111
1
arkadaslar kesınlıkle ındırmeyın kısıtlı yanı surelı :D 1 haftada bıtyo ben denedım berbat ayrıca pc yı kasıyo
&daha önce verilmişti:)

natanyan

Yeni üye
7 Nis 2008
9
1
ey ALLAHIM ram i mi yaktırcan bize bendede var program hemde crack i ile birlikte ,bunu kulanman için en az 2 gb ram laızm , benm ram in biri bozuldu oyunda kullanırken, knight turu bi oyun .
tavsiye etmem kulanmayın ...

MEHMET@GÜL

Katılımcı Üye
27 Şub 2008
676
10
Denizli_BB
sağolda bence böyle şeyler aldatmaca xp hızlandırıcı die yayınlanan proğramlar sistemi değil sadece işlemci ve anakart ayarları yapıyor buda sakıncalıdır söyliyim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.