pc yi ele geçir..

Alara

Yeni üye
20 Eyl 2006
15
0
Umarım werilmemiştr arattım ama...
Asagidaki programi indiryoruz.Daha sonra NBScan yazan yere tikliyoruz..ondan sonrada asagida ki starting ip adres ve ending ip adres yazan yerlere istedigimiz ip araliklarini yaziyoruz...son ra START diyorz ve bu ip araligindaki butun acik pc ler karsimiza cikiyo.. ordan istedigimize sag tiklayip open computer diyoz ve tamam dir...
NOT:girmek icin pc de sifre olmamasi gerekiyo yani sifreli olsa sizden kullanici adi ve sifre ister dolayisiyla bilmediginiz icin giris yapamazziniz..bazilarindada windows guvenlik duvari yuzunden giremessiniz ama her 20 pc de 5 yi sifresiz oluyo genelde.. KOLAY GELSİN...
https://tik.lat/1syYG

yaramaz

Yeni üye
2 Eki 2006
22
0
nbt yerine tıkla arkadasım sonra ip yaz örnek 75.123.12.001 ve 73 123 12 255 seklinde daha sonra scana basarsın ve sonuçta 255 ip adresi tarar ve sana paylasımı açık olan pc leri gösterir sonra open computer diyerek girebilirsin saygılarımı sunarım

yaramaz

Yeni üye
2 Eki 2006
22
0
serhat o hatayı vermesinin sebebi canım benim pc yi güvenlik duvarının engelliyor olması anlamına geliyor baska veya bir sonrakı programda pardon :) ip de sansını dene

kskleemurder

Yeni üye
25 Tem 2007
2
0
arkadaslar ben programı yukleyemıyorum yardımcı olabılırmısınız adresı tıklıyorum ama not found dıyor ne yapmalıyım ???????????????????????????????????????????

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.