pc yi şifersix açmak

Black_Knight

Katılımcı Üye
12 Eki 2006
444
2
Diyelimki birinin pc'sinin başına oturdunuz ve pc yi açtığınızda sizden şifre istiyor pc ye restart atıp açlırken f8'e

basın sonra güvenlik kiplerini seçin ordan windows xp'ye çift tıklayın ve hesap isimleri geldiğinde Administrator'u

seçin ve denetim masasına gidin ordan şifresini kırmak istediğiniz hesabı tıklayıp parolayı kaldır deyin BİZ HACK İZ GOOGLE DA ADIMIZ MİT TE IP İMİZ LAMER SİTELERİNDE İNDEXİMİZ VAR..... :q ve restart atın..

fanatik328

Yeni üye
10 Ocak 2007
11
0
dediğin tamamda bırde mesela ben teknık servıse gondermıstım bılgısayarımı admınınede kurarken kendım sıfre koydum kullanıcı adımada sıfre koydum adamlarada bunu soylemedım ama adamlar benım wındowsu acmıslar belgelerımı yedekleyıp formatı atıp bana yollamıslar sızce bunu nasıl yapmıs olabılırler ????

marihuana

Yeni üye
10 Ocak 2007
1
0
eğer adminede şifre koyduysam nasıl yapçam(aynı olay şu an başım da ondan abimler koydu şifreyi)

old-thug

Yeni üye
22 Eyl 2006
19
1
dediğin tamamda bırde mesela ben teknık servıse gondermıstım bılgısayarımı admınınede kurarken kendım sıfre koydum kullanıcı adımada sıfre koydum adamlarada bunu soylemedım ama adamlar benım wındowsu acmıslar belgelerımı yedekleyıp formatı atıp bana yollamıslar sızce bunu nasıl yapmıs olabılırler ????

kardeş windows kurtarma konsolunu kullanmışlar.

utku

Yeni üye
11 Ocak 2007
5
0
bizim administratior da şifre istiyor
yani denetim masasına girme imkanımız yok
çok acele cevap yazmassanız her şey için çok geç olabilir...

old-thug

Yeni üye
22 Eyl 2006
19
1
Windows kurtarma konsolu....
Windows cd'sini takın res atıp pc'yi cd ile açtıktan sonra kurtarma konsoluna gelin....
Simdi sirasiyla asagidaki komutlari verelim:

CD\

cd system32
cd config
ren software software.bak
ren system system.bak
cd c:\windows\repair
copy software c:\windows\system32\config
copy system c:\windows\system32\config
exit

NOT.: Kendinize güvenmiyorsanız denemeyin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.