Pcde Android Kullanma programları lazım

Thedikmeci

Üye
30 Tem 2017
105
0
Arkadaşlar bilgisayamda android simulatörü kullanmak istiyorum bilgisayarı fazla yormayan ek program gerektirmeyen hafif bildiğiniz uygulama varmı şimdiden teşekkürler.
 

TheUserTM

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
647
0
İzmir
Arkadaşlar bilgisayamda android simulatörü kullanmak istiyorum bilgisayarı fazla yormayan ek program gerektirmeyen hafif bildiğiniz uygulama varmı şimdiden teşekkürler.
Öncelikle işlemci sanallaştırma özelliğini açman gerekir.
Emulatör olarak Memu player öneririm performans açısından iyidir.

 

Fist

Uzman üye
29 Tem 2017
1,527
1
Anavatan
Sana çok değişik birşey önereceğim.BlueStacks gibi programlar yerine sanal bilisayar gibi sanal android kur :) normal telefon gibi kullan aşşağıya nasıl yapılır diye video bırakıyorum

İlk önce WMVARE indir [İndirmek İçin Tıkla ]

Video:

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=LrQ4VK0uqF8[/ame]

Sonra nasıl yapacağınla ilgili videoyu izle:

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=-8RcusHqidY[/ame]
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.