Pc'nize uzaktan bağlanın

redcode

Katılımcı Üye
13 Ara 2006
663
6
Warwick
Arkadaslar Sanirim Windows Xp Professional ile boyle bir ozeligi icinde barindiriyor ama sanirim Update'i tam olan bir Windows ile daha gelismis ve guvenli bir gurum aliyor.

Paylasimin icin tsk ederim

Saygilarimla !

efsane66

Yeni üye
14 Ara 2006
7
0
keşke biraz bahsetseydin neyin nesi nasıl kullanılıyor diye indirmiyorum bu yüzden bu nasıl emek ----rep

bumerang

Yeni üye
24 Mar 2007
1
0
Pc Nize uzaktan bağlanmak için pc nizde sabit ip olması gerekiyor
Remote Administrator viewer ile sabit ip aracılığı ile pcnize Remote Administrator kurarken port acıyor standartı 4899 dur ama bunu Settings for Remote Administrator server yardımı ile değiştirebilirsiniz daha sonra Remote Administrator viewer ile pc nize uzaktan bağlanıp yönetebilirsiniz
sabit ip niz yok ise bazı program ve siteler sayesinde sabit ip edine bilir siniz şimdi hatırlamıyorum ama yanılmıyorsam bir siteye kaydolup program indirip kuruyorzunuz o site databasesinden bir ip edinip ip niz her değiştiğinde o siteden edindiğiniz ip sizi programa programda pc ye yönlendiriyor yani aynı sabit ip niz olmuş gibi oluor eskiden yapardım ama şimdi inanın hatırlamıyorm ne siteyi nede programı

bozoklu01

Yeni üye
10 Ağu 2007
6
0
VAN
remote administratör programına ait resimli kullanma talimatı artı 2.2 versiyonuna ait serial var elimde pen yaklaşık 20 pc ye kurdum bazılarında sorun verdi bağlanmadı ama bağlandığında tam kontrol veriyor sanırım bu alanda crack serial verilmiyor nereya ekleyeceğimi söylerseniz seve seve paylaşıırım arkadaşlar BYBOZOKLU

hashas

Üye
25 Ağu 2007
96
0
site felan tanıtılmıyo sadece yardım için:
slm arkadaşlar bende size bi katkıda bulinim logmein die bi program ve sitesi var oruya üye olmanız gerekiyo programı kontrol ede bilmeniz için zaten herhangi bi yerde o siteyi açtığınızda pc lere kurduğunuz program sayesinde hangi pc ler açık hangiler kapalı göre biliyosunuz ve tıkladığınızda karşıdaki ekran size geliyor. detaylı bilgi isterseniz size resimi anlatım yapa blirim bu programı genelde bilgisayarcılar kullanıyo karşınızdaki müşteriye gitmek yerine sorunu işyerinden çöze biliyosunuz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.