pddh.gov.sv Hacked

• Konbuyu başlatan SmL
  • Başlangıç tarihi
A

Arsenik-tht

Ziyaretçi
sv uzantılı domainler EL SALVADOR a aittir.

S

SmL

Ziyaretçi
ya isveç yada isviçre domain i o ülkelerden birisine ait site :)

A

Arsenik-tht

Ziyaretçi
el salvadora ait bir domain el salvador kuzey amerikada dır.

S

SmL

Ziyaretçi
o zaman el salvadora nın bir resmi kurum sitesinin domain ine olan oldu :)

hackares

Yeni üye
7 Tem 2006
5
0
helal abı de bana da bu ısı oretblrmsn ıstersn msn adresımı werıım daa rahat konusablrz ozellıklede su hotmailmn hacklnmsndn sona kızdm haftalardr butur sıte kerde dolasıyrm ama cogu kolpa onun ıcın yardı**** beklıom

NightWolf

Emektar
27 Ara 2005
722
11
about:home
hackares' Alıntı:
helal abı de bana da bu ısı oretblrmsn ıstersn msn adresımı werıım daa rahat konusablrz ozellıklede su hotmailmn hacklnmsndn sona kızdm haftalardr butur sıte kerde dolasıyrm ama cogu kolpa onun ıcın yardı**** beklıom

Öyle beleşten hacker olunmaz siz armut piş ağzıma düş diyorsunuz o zaman biz boşuna siteyi açtık sadece msn adreslerimizi yazar msn den size söylerdik açıkları vs. ama bu bi forum sitesi öyle msnden yardımla olmaz sitede paylaşım yapıyoruz ha olurda bi yerde takılırsınız o zaman yardım ederiz ;) Yeterince açık oldu heralde

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.