Peki ya bunları söyletecek bir erkek var mı?

CyberBlade

Katılımcı Üye
6 Tem 2006
962
15
İstanbul
Teşekkürler* Sevdiğim erkek olduğun için;

- İlk buluşmamızdan sonra beni telefon başında günlerce bekletmediğin için teşekkürler.
- Doğum günümde annem ve babama* beni sana kazandırdıkları için teşekkür ettiğin için teşekkürler.
- Kafiyesi bile olmayan aşk şiirleri yazdığın için teşekkürler.
- Hiç sevmediğin halde kedime katlandığın ve onun dokuz canını test etmediğin için teşekkürler.
- Kolunu "Bu benimdir* dokunulamaz" işareti gibi boynuma dolamadığın için teşekkürler.
- Arkadaşlarımla arkadaş olduğun için teşekkürler.
- Balayının bittiğini bana hiçbir zaman söylemediğin için teşekkürler.
- Aslında hiç görmek istemediğin bir filmin kuyruğunda benimle birlikte saatlerce beklediğin için teşekkürler.
- Masanın üzerine çerçeveli bir resmimi koyduğun için teşekkürler.
- Beni işimden arayıp kulağıma tatlı saçmalıklar fısıldadığın için teşekkürler.
- Banyoda sürpriz konuğum olduğun için teşekkürler.
- Kendi hatalarını kabul ettiğin ve benimkileri gündeme getirmediğin için teşekkürler.
- "Ben" 'i "Biz" olarak değiştirdiğin için teşekkürler.
- "Hayır" 'ın "hayır" anlamına geldiğini anladığın için teşekkürler.
- "Haayyııır" 'ın "Evet" anlamına geldiğini anladığın için teşekkürler.
- Beni benden çok sevdiğin için teşekkürler.
- Benim olduğun için teşekkürler* sonsuza dek.

sonprens_jan

Yeni üye
13 Eyl 2006
21
0
bunları söyleyecek kadın varmı* ben bunların daha fazlasını verdim oda daha daha daha daha daha daha daha daha daha fazlasını istedii...bilginiz olsun. not:ayrıldık benim onu sevdigim kadar sevmedigini anlamam 5 yılımı aldı.

Melih006

Katılımcı Üye
28 Tem 2007
255
1
-->-->Sağ taraf --> -->
ya ark yapmayın bole erkekmı olur osaman kavga nerden cıkıcak hemde bole olunca bayar yanı kadın olsaydı ıgrenc bı durum cıkardı ortaya osenn ıstedını yapsın sende onn hayır yanı bole cıft varmı?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.