Peki Ya Hepsi Bir Rüya İse ?

xuninvited

Üye
29 Tem 2017
167
0
Üzülürdüm o kadar imtihandan geçtim o kadar sıkıntılar çektim o kadar ağladım şimdi hepsini baştan tekrar mı yaşayacağım üzülürdüm yani :) ama öyle bişey olsa Allah'tan gelmiştir boyun eğeriz inşallah ^^

Bykurabiye

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,519
3
Kardeşim bende bunu düşündüm.Aslında şuan hayatın bu düşündüğümün gerçek olmadığını düşünmem için bu yazıyı paylaştığınıda düşünüyorum...Valla uyansam intihar ederim o kadar acı çektim burada.

LeTTa

Uzman üye
20 Eyl 2012
1,716
2
Hawaii
Şimdi uzaylıları ve lucid rüya veya bunu düşününce insan araştırma yapıyor bir bakmışsın bu uzayı araştıran profösörler gibi deli olmuş ve seni tıkmışlar, fazla araştırınca millet kafayı yiyor gerçekten bak benimde aklıma gelmişti bir ara bu, 1 yıl araştırdım nerdeyse insan kafayı yiyor gerçekten.

qunJacks

Uzman üye
17 Ocak 2016
1,297
3
Diyarbakır
Öncelikle güzel makale eline sağlık
Soruya gelirsek; aslında bunun çok basit ve etkili bir yolu var, bir silahı kafana koyup basacaksın tetiğe amma amma ve amma, ya bunlar rüya değilse? Ya gerçek hayatı yaşıyorsak? Bu kadar ciddi bir konu şansa bırakılmamalı bence.

Hacknology

Kıdemli Üye
25 Eki 2015
2,712
11
rm -rf /
Inception izleyip gelmeyin. Rüyada olmadığınızı hepiniz biliyorsunuz çünkü rüyalarda olmayan o "gerçeklik hissi" var. Tamamen gerçek beyler

S.A.B.E.R!/

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
14 Mar 2017
4,169
565
26
Sakarya
Sonuçta kader denilen bi şey var rüyada ne istersen onu görürsün fakat kader Allah bizi bizler daha doğmadan eşlermizi aile mizi işimisi gücümüzü yazmış gelelim soruya peki ya rüyay sa eğer rüyaysa arkadaşlar bilinki biz beynimizi değil beynimiz bizi yönetiyor düşünelim neler yaptığımızı neden herşeyi hatırlamadığımızı farz edin ki bizler flashbellekiz bi kotamız var yer açmak için ne yapmalıyız gereksizleri silmeliyiz işte bu yüzden psikoloji çok önemli

META

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
2,755
2,094
root@M3TA~#
benimde düşündüğüm bir olay :) sanki rüyadayız ve ölünce korkup rüyadan uyanıyomuşuz gibi :D

Jackeas

Üye
24 Ağu 2017
53
0
ceviri
Şimdi fareyi bırak ve koluna vur. O acıyı hissettiysen rüyada değilsin. Rüyada acı hissedilmez.

S.A.B.E.R!/

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
14 Mar 2017
4,169
565
26
Sakarya
Sorun herkese bu güne kadar kaç kişi kendini rüyada eğitmiş unutmayın ki rüyanında bi sınırı var arkadaşlar o sınırı geçerseniz kabus olur sonra kafayı yersiniz bu tarz şeyleri çok derin düşünmeyin

3rigger

Üye
29 Tem 2017
126
0
böyle birşeyin olmasını o kadar çok isterdim ki.. hissettiğim bu yalnızlık, hiç geçmeyecekmiş durumu umarım dediğin gibi sadece bir rüyadan ibarettir.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.