Peki Ya Hepsi Bir Rüya İse ?

S.A.B.E.R!/

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
14 Mar 2017
4,164
557
26
Sakarya
Galiba yanlış anladın dur 1dk konuşuyoruz derken o ana odaklan demek istedim yanlış anlamışsın bende şimdi fark ettim

'GonzaLes

Yaşayan Forum Efsanesi
17 Nis 2015
11,778
252
85
Kayseri
Amaan ölmeyecez mi sonunda yav :D Rüyaysa boşuna yaşadık demektir şimdi tekrar kim yaşayıp tekrar ölecek off :trl

Dark Wolf

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
610
1
Ankara
Başlangıc İzlemişsin Sanırım Ben 2013 Den Beri Lucid Rüya Yapan Bir İnsanım İnan Bana Onların Yarısı Yalan

Azenis

Katılımcı Üye
23 Ağu 2017
887
0
Evrende şans kısmet veya tesadüf gibi şeyler yoktur,yaratıcı biz Allah diyoruz başka milletler başka ad koymuşlar ama bu güç aynıdır.Bu gücün niyetini bilemeyiz anlayamayız neden mi? beynimiz çok basit olduğu için ve bu evrenin yaratıcının bir parçasıyız.Zaman ise sadece ileriye akar belkide geri de akabilir herşey geriye gelip tekrar ileri akabilir ve bu böyle sonzuza kadar belki gider yaratan isterse, ama bizler için şu an sadece ileriye akıyor.Evet belki mantrix filminde gibiyiz.Ben Allaha inanırım ama bilimsel bir görüşüm de var aslında bilim diye bişiy de yok bilim sadece insanlar için, mantık ta insanlar için belki bu herşey mantıksız bir olay kim bilir bizler bilemeyiz,bize verilen emir doğmak yaşamak dünyada işimizi bitirip nereden geldiysek oraya dönmek biz ölüm diyoruz, ama ölüm yoktur sadece deneyimdir.Uzayda hava yok tamamen vakum yemekleri vakumlıyoruz ya aynı, tamam vakum varsa uzayın dışında başka şeyler de olmalı o zaman yani bir kutu içinde hapselmiş olabiliriz bir kapsülde.Her insan başka insanlarla aralarında bir bağ vardır kötü veya iyi insanların arasında önemi yok bunun ama bir bağ var şimdi bu forumda herkes biribirine bağlıdır biribirimizi görmüyoruz ama bir şekilde hayatlarımız bağlıdır.Çok yazdım duruyorum çoğu okumaz zaten :D

Son düzenleme:

Dèfacer

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,622
1
en merak ettiğim şey sonsuzluğu beynimizde kavrıyamamamızdır. o an beyin error verir gerçekten beyin durur buda beynin kısıtlanmış olduğunun bir göstergesidir.. Yüce Allah sonumuzu hayır etsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.