Perspective Pilot V.2.1 (fotoğraflarınızdaki yamuklukları düzeltin ) mükemmel bir pro

PaS_hA

Uzman üye
13 Ara 2008
1,474
0
C:\WINDOWS\system32\*.*
Perspective Pilot v.2.1 Retail

b5p4l5.jpg


Fotoğrafınızda yamuk duran yer şekilleri mi var? Direkler, evler, kuleler eğik mi duruyor? Bunu da düzeltmek mi istiyorsunuz? O zaman bu program tam size göre. Kolay bir kullanıma sahip bu programla fotoğraflarınzı hataları düzeltebilirsiniz. Programın yaptığı iş sadece bu kadar; ama çok etkileyici sonuçlar verebiliyor. Buna rağmen fiyatı oldukça yüksek.
Programın nasıl sonuçlar verdiğini merak edenler buraya tıklayarak sitedeki resimlere göz atabilirler.
Son sürümde Windows Explorer'da desteklenen resimlere sağ tıklayınca açılan menüye "Open with" ögesi eklenmiştir. Patch mevcuttur

http://rapidshare.com/files/218059927/Perspective.Pilot.v.2.1.zipDOWNLOAD
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.