Pet Geliştirme ve Özellik Ekleme

AKėLa1

Kıdemli Üye
15 Eki 2009
4,733
0
MersinUpdate 9 ‘ Pet Geliştirme Sistemi’ nide kapsıyor.

Petlerin bazı özellikleri bulunuyor ve efendilerinin güçlerini arttırıyorlar.

Eğitimlerine level 1 den başlıyorsunuz ve sizinle birlikte gelişiyorlar. Ta ki siz pet level 10 a gelene kadar kastıkça sürüyor.
Her 1 levelde bir özellik alıyor ve levelde 10 da özel bir dış görünüm kazanıyor.Bir pet hayatında aldığı her levelde 1 slot kazanıyor ve bu slotlara bir item gibi astral force yeteneğiyle ek bir özellik kazandırabiliyoruz. Bu aslında petinizi size özel yetenekler kazandıran bir aksesuar durumuna sokuyor.

Skill Tablosu :Skill eklenmesi Core Alchemist NPC de gerçekleştiriliyor ve level göre bir miktar alz ve bir adet Force Core highest ile sağlanıyor.


• Level 1 – 5 = 1,000,000 Alz
• Level 6 – 8 = 2,000,000 Alz
• Level 9 = 3,000,000 Alz
• Level 10 = 4,000,000 Alz


Diger pet Opsiyonları

Pet Rename Card (Pet İsim Değiştirme Kartı ) : Port Lux Grocer da mevcut ve değeri 100,000,000 Alz . Adı değiştirilmiş bir petin ismi War Serverında/Kanalında karşı ırk tarafından görülemeyecek bunun yerine petin türü görülebilecek. Örneğin ; petinizin ismi ‘Fluffy’ yada ‘Ralph’ olmasına rağmen cinsi yani ‘Dire Boar’ olarak görülecek.

Pet Sleeping Kit ( Pet Uyutma Kiti ) : Cash Shop için planlanıyor ve bir peti kilitlemenizi ve satmanızı/takas yapmanızı istiyor.

Pet Untrain Kit ( Pet Geri Eğitim Kiti ) : Bu bir petteki bütün slotları geri boşaltıyor.


Şu anda item shop'tan çektiğiniz petleri satamaz ve takas edemezsiniz önceleri bunun için bir kit verirlerdi yanlızca 1 kereye mahsus petin satışı olurdu. Şu anda yeni sistemde bu kit kalktı o parçayı ayriyetten item shop'a koymayı planlıyorlar.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.