Phoenix.py Python Tema Özel Wallpaper + PSD

Mirliva

Administrator
26 Mar 2016
4,921
5,736
[C*]
@Phoenix.py

Herkese
hayırlı günler arkadaşlar..
Bugün de Phoenix.py nickli üyeye tasarım yapmak istedim..

Umarım hoşuna gider..

Not
Arkadaşlar bu forumun her bir üyesi benim için değerli fakat bu tarz wallpaperler çalışmalarını dışarıda özel olarak yaptırmak çok maliyetli. Çünkü bu iş için zaman ayırıyorsunuz.
Ben zevkine yaptığım için burada ücretsiz bir şekilde yapıyor ve PSD paylaşımlarında bulunuyorum. Sizlerden ricam tasarım konusunda "bana da yapar mısın?, sıra bize de gelecek mi?, ben de istiyorum...vs" gibi yorumlardan kaçınalım..
Zaten konuları takipte kalan ve yorum-beğeni yapan arkadaşlara geliyor sıradaki tasarımlar hep..

Tasarımlar

Font
Adı
: Vermin Vibes eX
Link: Vermin Vibes eX Font | dafont.com

Adı: Aristotle Punk
Link: Aristotle Punk Font | dafont.com

PSD
Boyut
: 140.65 MB
Link: 183_-_PhoenixPY_Ozel_Tasarim.rar dosyasını indir - download
VT Sonuç: 0/57
VT Link: VirusTotal

Saygılarımla
Aser
ay

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
@Phoenix.py

Herkese
hayırlı günler arkadaşlar..
Bugün de Phoenix.py nickli üyeye tasarım yapmak istedim..

Umarım hoşuna gider..

Not
Arkadaşlar bu forumun her bir üyesi benim için değerli fakat bu tarz wallpaperler çalışmalarını dışarıda özel olarak yaptırmak çok maliyetli. Çünkü bu iş için zaman ayırıyorsunuz.
Ben zevkine yaptığım için burada ücretsiz bir şekilde yapıyor ve PSD paylaşımlarında bulunuyorum. Sizlerden ricam tasarım konusunda "bana da yapar mısın?, sıra bize de gelecek mi?, ben de istiyorum...vs" gibi yorumlardan kaçınalım..
Zaten konuları takipte kalan ve yorum-beğeni yapan arkadaşlara geliyor sıradaki tasarımlar hep..

Tasarımlar

Font
Adı
: Vermin Vibes eX
Link: Vermin Vibes eX Font | dafont.com

Adı: Aristotle Punk
Link: Aristotle Punk Font | dafont.com

PSD
Boyut
: 140.65 MB
Link: 183_-_PhoenixPY_Ozel_Tasarim.rar dosyasını indir - download
VT Sonuç: 0/57
VT Link: VirusTotal

Saygılarımla
Aser
ay
Kıskandım.. Bende İstiyorum... :) :)
Ellerinize Sağlık Çok Güzel Olmuş..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.