Photoshopla Korkunç Resimler Yapın (Resimli Anlatım)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cartman

Katılımcı Üye
28 Ara 2005
932
17
zBjk
Öncelikle seçtiğiniz fotoğrafı photoshopta açıyorsunuz. Ben örnek olarak hepinizin tanıdığı bir yüzü seçtimDaha sonra fotoğrafın üzerine ekleyeceğiniz doku resmini seçiyorsunuz ve yerini ayarlıyorsunuz.Doku resminin yerini ayarladıktan sonra Layer Penceresinden Layer modunu Hardligt’i seçiyoruz ve yine Layer penceresinden Add Layer Mask> Hidde All Seçeneğini tıklıyoruz.Resimde gözüktüğü gibi. Daha sonra araç çubuğuna gidip Airbrush Toll araçını tıklıyorsunuz. Ayarlarından Pressure ayarını %30 olarak seçiyoruz.
Daha sonra resmin üzerine gidip resmimizde Doku eklediğimiz alan üzerini boyuyoruz. (Burda dikkat etmeniz gereken nokta eklediğimiz siyah layeri seçip boyama işlemini ondan sonra yapmaktır.)
Resmimiz bu hali alıyor.
Aynı işlemleri diğer dokular içinde yapıyoruz.Doku işlemleri bittikten sonra Layer>Flatten Image tıklıyoruz ve resmimiz artık tek bir katmandan oluşuyor.Üzerinde istediğiniz oynamayı yapabilirsiniz. Korkutucu bir makyaj gibi.

 
Moderatör tarafında düzenlendi:

toprak2

Yeni üye
1 Eki 2006
1
0
arkadaşım sen nasıl yapılacagını yazmamışsın ki sadece ekran görüntülerini koymuşsun
 

widemoon

Yeni üye
6 Eki 2006
2
0
yaa iyi güzelde resimleri ölece koymussun nasıl yapıldıgını yazmadıktan sonra oraya koymanında bi anlamı yok bence
 

hakgeldi

Üye
6 Eyl 2006
67
0
niye gizli

işte buraya ekle emegine teşekkürederim

zafer iştefatihmehmed3kp1aigf6.jpg
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.