PHP Egitim Seti

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
50
-
Dostum bunu önceden indirmiştim pc arızalandı yeniden indirdim ancak rardan çıkartırken bazı videolar yok hata veriyo ilgilenebilir misin rica etsem?

DarkDesert

Kıdemli Üye
17 Eki 2011
2,043
1
TurkHackTeam
Dostum bunu önceden indirmiştim pc arızalandı yeniden indirdim ancak rardan çıkartırken bazı videolar yok hata veriyo ilgilenebilir misin rica etsem?

çıkartmadan öncemi hata alıyorsun yada çıkartırken.
toplam 16 part olacak ona dikkat et butun partları ındırdıgınden emın ol.
bir klasorun ıcıne ındır butun partları buraya cıkart dediğin zman direk cıkartması gerekli
çıkartmazsa bildir özelden bana tekrar ındırıp denym bende sorun olursa yenıden uplarım

DavidCaine

Katılımcı Üye
6 Eki 2012
549
0
İstanbul
Html css bitirdim şimdi javascprit geçeceğim ama aklım php de sürekli javascprit geçmeden php yapayım diyorum. Bunların hepsi video değil mi ?

YalnizBozkurt

Katılımcı Üye
17 May 2013
427
0
Bunları hangi uzantı ile açacağız bende DW yüklü olduğu için dw ile açıyor ama video vs. vs. yok

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.