PHP Egitim Seti

kamil443

Yeni üye
26 Haz 2013
3
0
Sırf bu eğitim için üye oldum misyonunuzu okudum ve çok güzel site olacağına inanıyorum

HemLocK

Üye
17 Eyl 2012
109
0
birini indirdikten sonra 1saat beklemek gerkiyor bu kotu :D daha indiremedimde part2yi anca indi video da o tık sesi adamı delirtiyor :D bidaha böle bişi yaparsan bence onu kapat :)

DarkDesert

Kıdemli Üye
17 Eki 2011
2,043
1
TurkHackTeam
Bu linkleri birde media fire .com `a koysanız süper olcak dahaa hızlı indiriliyor.

Beklemeden.
şuan yukleniyor. linklerin hepsi en kısa sürede güncel şekilde burada olacaktır.

teşekkurler resim linki kırışmış bunlar türkçe sesli değilmi

resim tekrar eklendi. sesli değil görsel

birini indirdikten sonra 1saat beklemek gerkiyor bu kotu :D daha indiremedimde part2yi anca indi video da o tık sesi adamı delirtiyor :D bidaha böle bişi yaparsan bence onu kapat :)

3 upload sıtesınden sırayla ındırebılırsınız yaklasık 5 saat sonra. o sesi sonradan farkettim bundan sonrakı egıtımlerde o ses yok buna yapacak bişey yok artık :)

Son düzenleme:

HemLocK

Üye
17 Eyl 2012
109
0
ben bide bu kodlamaya yeni başladımda site hacklicem yani hacklemek istiyorum :D felan kendi indexmi hazırlıycam sıfırdan site kodlamak istiyorum bunun için ilk php mi olmalı htlm felanmı ? yardımcı olursan sevinirim :)

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
50
-
ben bide bu kodlamaya yeni başladımda site hacklicem yani hacklemek istiyorum :D felan kendi indexmi hazırlıycam sıfırdan site kodlamak istiyorum bunun için ilk php mi olmalı htlm felanmı ? yardımcı olursan sevinirim :)

İlk olarak html öğrenmen gerekmektedir sadece index hazırlayacaksan html yeterlidir site hazırlayacaksan html-css-php öğrenmen yeterlidir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.