PHPBB logo değiştirmek

karatasmurat180

Katılımcı Üye
15 Nis 2014
822
0
Las Vegas
Merhaba;
Yardım Merkezine bu soru hakkında konu açmıştım. Tam net cevap alamasamda bu araştırmaların sonunda amacıma ulaştım.

PHPBB Nedir?
- phpBB 2000 yılında oluşturulduğundan beri, çok geniş bir alanda kullanılan açık kaynaklı forum çözümü oldu. phpBB 3.0 "Olympus" kullanımı kolay yönetim paneli ve kullanıcı dostu kurulum işlemi ile birkaç dakika gibi kısa bir zamanda forum kurmanıza olanak sağlıyor.

Bir standart olan hoş görünümlü arayüzü ile, geniş ve yüksek derecede özelleştirilebilir, anahtar özellikleriyle birleştirilmiş olan phpBB, dünya çapında gerçekleşen milyonlarca kurulumlarla ve web sitenizdeki övgüler ile büyüyecek. Bu bir mucize değil, phpBB bir destek topluluğu oluşturmanın en popüler yollarından biridir.

Kaynak:phpBB nedir?

Yeni Başlayanlar için PHPBB biraz karışık gelebilir fakat biraz karıştırıldığı zaman kolaylıkla bir form sitesi oluşurulabiliyor. Forum sitesi oluşturuldu ama en basit bir şey kalıyor bu da sitenin logosu. Herkes bu sorunun cevabını arıyor.
İşte Cevabı>> PHPBB logo değiştirmek

Veya; FTP > Styles/temaniz/imageset/logo.gif
kendini logonuzu atarken de aynı isim ve uzantılı olmalı yoksa logonuz görükmez.

PHPBB ve diğer Forum scriptlerinde kendimi geliştiriyorum. Soru ve öneri için bana özelden yazabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.