Sızma Testleri phpinfo ile site hacklemek

AimCraviTe

Üye
13 Ara 2015
156
0
Selamün Aleyküm.

Bir sitede phpinfo adresi bulunuyor. Bu adresi kullanarak ne tür bilgiler edinebilirim? yada daha doğrusu siteye bir zarar verebilir miyim?

Teşekkürler.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

R4V3N

Kadim Üye
3 Tem 2016
6,061
0
23
Php versiyonunu bilgilerini falan öğrenirsin, güncellenmemiş eski bir sistemse belki exploit arayabilirsin en fazla.
 

versen5656

Kıdemli Üye
4 Şub 2015
3,347
0
şöyle açıklık getireyim eğer php hakimsen gerçeksen ordaki her bilgi senin işine yarar yok değil isen sadece sınırlı şeylere bakarsın r4v3n dediği gibi kısıtlı şeylere bakarsın k.g
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.