Phyton ile Bot Kasılır mı?

1wexter1

Katılımcı Üye
24 Eyl 2021
921
647
Uzayda1yer
phyton ile youtubda veya başka sosyal medyalarda bot kasılabilir mi?
kasılabilirse nasıl yapabilirim

ŞİMDİ DEN CEVAPLARINIZ İÇİN TEŞŞEKÜRLER

Son düzenleme:
Çözüm

Piyasada bulamazsın düzgün olanı. Tor servislerine bağlanıp çeşitli adresleri otomatik olarak belirli aralıklarla değiştirip cookie leri silip yeni hesap yaratıp login olup oradan videoyu açması gerekiyor saniyede bir, adres değişikliklerini google firefox benzeri browserlar engelliyor bota karşı bypass ı veya yapmayan bir browser ın selenium a uyumlu app ini bulup indirmelisin. Daha önce yazdım haftalarımı aldı. O kadar sürede tek tek yapsaydım olmuştu :D bi kaç bin kastım adama projeyi teslim edip parayı aldım sonra bi daha yüzüne bakmadım (özel bir nedeni yok öylesine bakmadım)

Ugroon ++

Katılımcı Üye
13 Ara 2020
306
76
192.168.1.1

Piyasada bulamazsın düzgün olanı. Tor servislerine bağlanıp çeşitli adresleri otomatik olarak belirli aralıklarla değiştirip cookie leri silip yeni hesap yaratıp login olup oradan videoyu açması gerekiyor saniyede bir, adres değişikliklerini google firefox benzeri browserlar engelliyor bota karşı bypass ı veya yapmayan bir browser ın selenium a uyumlu app ini bulup indirmelisin. Daha önce yazdım haftalarımı aldı. O kadar sürede tek tek yapsaydım olmuştu :D bi kaç bin kastım adama projeyi teslim edip parayı aldım sonra bi daha yüzüne bakmadım (özel bir nedeni yok öylesine bakmadım)

Çözüm

Ugroon ++

Katılımcı Üye
13 Ara 2020
306
76
192.168.1.1
GitHub - MShawon/YouTube-Viewer: A multithreaded view bot for YouTube temel mantık buradaki gibi. Bunu para karşılığında yapan siteler de var diye biliyorum. Kaçak dizi izleme sitelerinde random video izletiyor ya. Genelde kullanılan bu tarz servisler. Eğer kendine güveniyorsan boostlamak için linki kullanabilirsin ama bence boş iş.
O kadar yanlış/boş cevabın ardından bu mesajı görünce bi gülümsemedim değil \:) katılıyorum. o sadece temel mantık diğer arkadaşların söylediği gibi "tamalanmış proje" o değil

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.