Pi Network Yeni Nesil Telefon Madenciliği

BossKurt1

Üye
15 Mar 2018
84
0
Pi Network Nedir, Nasıl Madencilik Yapılır.?
app-1712b47542ac464239ccbba3cba9f27f6bec77e06af534905af22afd9333549e.png

Pi, bir grup Stanford Doktora(PhD) tarafından geliştirilen yeni bir dijital para birimidir. Sınırlı bir süre için, Pi'yi kazanmak ve ağın büyümesine yardımcı olmak için betaya katılabilirsiniz.
Pi'ye Katılmak İçin;
1- https://minepi.com/bonus (bu bağlantıyı izleyin)
2- Ardından uygulamayı telefonunuza indirin ve facebook hesabınız ile giriş yapın.
3- Girişten sonra çıkan ekrana " bonus " yazın ve telefondan mining yapmaya başlayın.
4- Her 24 saatte uygulamaya girip kazıyı başlatıyorsunuz.

Uygulama Hakkında Diğer Bilgiler
+ Telefonun belleğini kullanan uygulamalardan değil bu.
+ 24 saatte bir uygulamaya giriş yapıyorsunuz kendi kazmaya başlıyor.(uygulama 24 saatin bitiminde bildirim yapıyor zaten o zaman girip tekrar başlatın)
+ Sürekli mobil internetinizin veya wifinizin açık olmasına gerek yok. Çünkü uygulama kazı süresince nete ihtiyaç duymuyor. (Sadece süreyi tekrar başlatırken internet gerekiyor)
Ben 2 günde 75 pi kazdım.
Sorularınız olursa cevaplarım.

14.05.2019 Güncelleme:
Şu saat itibariyle 177 pi ye ulaştım.

17.05.2019 Güncelleme:
Şu saat itibariyle 351 pi ye ulaştım.

Son düzenleme:

BossKurt1

Üye
15 Mar 2018
84
0
20.05.2019 Güncelleme:
Şu saat itibariyle 527 pi ye ulaştım.

+ Uygulamada Türkçe chat sayfası oluşturulmuştur. Böylece Türk kullanıcılar ile sohbet edebileceksiniz.
- Türkçe chat i aktif etmek için uygulama anasayfasında bulunan chat ikonuna tıklayın gelen ekranda sağ altta bulunan (+) artı işaretine tıklayıp Türkçe chat i listeye ekleyin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.