Picture Ripper 4.02 build 4021

GeNeRaL-33

Uzman üye
19 Tem 2007
1,369
36
255.244.233.1
Picture Ripper, resim, video indirrme; resim galerileri yapma ve izleme programı. Picture Ripper sayesinde internet üzerinde bulduğunuz sitelerden resimleri, filmleri, MP3 gibi müzik dosyalarını indirebilirsiniz. Program tarif edilen 50 resim ve video aramasına, indirmesine aynı anda bağlanabilir.
Programın içine kopyalayacağınız linkleri (bağlantıları) doğrudan indirebilir. Bir web sitesi açtığınızda karşınıza çıkacak kendinden açılır pencerelerden korunmuş ve tek seferde birden fazla iş yapmış olursunuz.
Programın içinde bulunan çeşitli süzgeç ayarları vasıtasıyla istemediğiniz boyuttaki çalışmaların bilgisayara inmesini de engelleyebilirsiniz. Her gün sizin için 1000 resim ve video indirebilir. Ayrıca üyelik gerektiren siteler için de kullanıcı adı ve parola bölümüyle bu sitelerden de resim ve video indirebilirsiniz.
Picture Ripper ile zamandan kazanırsınız. Tanımladığınız site içinde bulunan resimleri, video ve müzik dosyalarını bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Bu sayede mesela; sanatçı resimleri ve galerileri indirebilirsiniz. Tek tek indirmek yerine yeni sihirbaz yoluyla adım adım tek seferde indirebilirsiniz.

http://www.downloadtr.com/download.asp?id=5638
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.