Ping nedir?Nasıl Atılır?Bilmeyen Baksın Doğrusu

darbe

Yeni üye
9 Ağu 2006
6
0
Ping sinyal yollayıp geri almaktır.
Sürekli ping atmak sitelerin hostunu meşgul edip siteyi kullanılmaz hale getirebilir.

ping www.siteadi.com -l 10000 -t sürekli 100 kb ping atar.

HaYaLServeR

Yeni üye
24 Ağu 2006
8
0
bilgin yanlış kardeş ping kurban sitenin hostuna gönderilir hosta nekadar attıysanız oda okadar cevapv erecektir bunu internet kafede 10 pc de birden yaparsanız site kapalı kalır 10 dk kadar :) oda sitenin host alanına göre değişir 50 mb liklerde işe yarar anca

darbe

Yeni üye
9 Ağu 2006
6
0
Ben ne diyorum kardeşşş ....

Moderatör tarafında düzenlendi:

mehmethan

Yeni üye
15 Ağu 2006
5
0
ama bildiğim kadarıla tek bir pc den hack için elde etmek istediğiniz sonuca ulaşamayabilirsiniz. bu yüzden bu yöntemi grup olarak denemelisiniz

canercoo

Yeni üye
29 Tem 2007
4
0
evettt bende bişey anlamadım anladıysam eğer arap olayım mesela bu yöntemle benim siteyi ele geçirdiler.........:(((( bende ne yapıp edip öğrenmem lazım sayın arkadaşlarr...bana yardımcı olursanızz sevinirimm..........:(:)(:)((

MsNMUHAP

Katılımcı Üye
30 Haz 2007
515
2
Başlat/çalıştır/cmd/ ye ping mi yazıcaz ne yapıcaz pek anlamadım yardımcı olun en baştan güzelce anlatın nasıl yapılcagını :)

eray_la

Yeni üye
11 Eki 2007
1
0
başlat-calıştır-cmd
yazdıktan sonra çıkan ekrana
ping -t -l 65500 ip adresi
ipadresi yazan yere kişinin ip adresini yazacaksınız sonra entere basın
kişiye 65500 bytlık ping yollandı

:D böylede pc hackleye bilrisiniz ama hic denemedim siz bi deneyim ama bi arkadaşım solemiştii calışıyor.

ferhat12

Yeni üye
23 Haz 2008
1
0
Ya hıcbırını bırsey bılmıyorsunuz sallıyorsunuz.Yok ping yontemi ile sıteyı ele gecırmıslermişte..o zaman bozde pink atalım sureklı ve ele gecırelım.Olay baska arkadas sıtede ''Lamer'' cok ondan oluyor bunlar.Onlarda yanlıs seyler bılıyor kulaktan dolma.COK ıyı bır hacker olmak ıstıyorsanız muhendıs olacaksınız bızım gıbı ama sıradan muhendıs degıl yetıstıreceksınız kendınızı.Selamlar sorusu olan yazsın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.