pkk yanlış yaptı

hayal-et06

Uzman üye
23 Ağu 2011
1,081
13
ankara
biraz önce haberim oldu yoğunluktan tv net gazete takip edemedim. şahit olduğum en büyük şehit haberi. 24 şehit. bunun karşılığı kötü olur ama. pkk bitermi bitmekten beter olur bence. kış geldi. hepsi dağdan inip şehirdeki evlerine yerleşecek. son bir saldırı yaptılar işte. ilk baharda hortlarlar yine ama bakalım o fırsat verilecekmi onlara. okurdum dinlerdim izlerdim. eskiden askerimiz mitimiz jitemimiz bu şerefsizlere aman vermezmiş. tek tek evlerinden inlerinden alır öldürür öldürür bir çukurada atarmış. normal değil işkenceli ölüm. ne oldu şimdi bizim askerimize mitimize jitemimize. acaba ergenekonmu yapıyordu bunları şimdi elleri kolları bağlı sessiz kalıyorlar. sevinmesin pkk köpekleri daha dün burda pkk nasıl biter diye tartışıyoruk, allah söyletmiştir belkide çözüm zehirli gıda da.bu gece hepsi gölgelerinden bile korkacak buna emin olun. dağdakileri geç dtp sinden tutunda apo köpeğine kadar bu gece onlara rahat uyku varmı sanıyorsunuz. kafamda basmıyor ki arkadaşlarım. bu kadar şehite ortalık yıkılsa yeridir. ama devletimiz de sakin olun provakatörlere inanmayın galeyana gelmeyin derken anlamıyorum işte. herkes kendini mi düşünüyor yoksa. türkiye büyük bir sınavdan geçiyor arkadaşlar tek anladığım bu. pkk fasa fiso. bakın arap ülkelerine ne hale getirdi gladyo. türkiyeye gücü yetmedi karıştıramadı, son nefesinide bu şehit haberleriyle verdi. bu gladyonun türkiyedeki son nefesiydi. bu sınavıda geçersek ne pkk kalır nede gladyo. amerika israil gücümüzü, zekamızı bir kez daha görsün. cahil bir ülke değil artık türkiye. eğitimsiz değil. kandıramazsınız yıkamazsıız bölemezsiniz. türkiye biziz biz türkiyeyiz. ülkesini savaşta zor durumda bırakıp terkedip kaçmayan tek devletiz. damladı bardak taştı. devletimiz gerekli cevabı zaten verecektir. biz halk olarak ne kadar mantıklı konuşuyor ne kadar mantıklı hareket ediyorsak devletimiz bizden 3 adım daha önde. üzülmeyin bizi türkiye yapan o şehitlerdir. VATAN SAĞOLSUN.

PcChoLik

Uzman üye
18 Tem 2011
1,587
0
İstanbul
Mantıklı yorum _RoC_ ustanında dediği gibi..
Bu terör olayı daha gitmez mutlaka Devlet elini uzatır bu olaya zaten bugün en az 1 ay daha unutulmaz..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.