PKK'nın 7 yöneticisi öldürüldü

TonyC

Yeni üye
22 Eki 2011
45
0
783610302024.jpg

Terör örgütü PKK'ya ait bir internet sitesi savaş uçaklarının bombardımanında aralarında örgütün Hakkari sorumlusunun ve 3 teröristin öldürüldüğünü duyurdu.
Bu iddianın sahibi Taraf gazetesi yazarı Emre Uslu. Uslu'nun bu iddiasını gündeme taşıyan ise Rotahaber...

Taraf gazetesi yazarı Emre Uslu bir televizyon kanalında yaptığı konuşmada internet sitesinde belirtildiği gibi öldürülen yönetici sayısının 3 değil 7 olduğunu duyurdu. Uslu'nun iddiasına göre terör örgütü PKK yöneticileri sınır içinde değil TSK tarafından Kuzey Irak'a nokta operasyonunda öldürüldü.

Uslu sözlerini şöyle sürdürdü: " Kuzey Irak'a yapılan operasyon PKK'nın üst düzey yöneticilerini yok etmeye yönelik. Operasyonda 7 PKK üstdüzey yöneticisi öldürüldü. Bahoz Erdal'ın öldürülüp öldürülmediğine ilişkin bir açıklama yok. TSK operasyonlarında ASELSAN'ın ürettiği özel bombalar kullanıyor. Bu bombalar mağaralar içerisinde patlama özelliğine sahip."

PKK'ya ait internet sitesinde şu isimlerin öldüğü duyurulmuştu;

KCK Yürütme Konseyi Üyesi Rüstem Cudi (Rüstem Osman), HPG Askeri Konsey Üyesi Çiçek Kıçi (Guhar Çekirge), HPG Askeri Konsey Üyesi Alişer Koçgiri (Yücel Halis) ve HPG militanları Nazlıcan, Eşref, Roj Amara ve Dr. Amara.

billur.jpg

Bir teşekkür yeterlidir.

hayal-et06

Uzman üye
23 Ağu 2011
1,080
10
ankara
kafalarına bomba düşsün. taşa bile değmesi kanları pis vücutları. allahım bizlere bu pis ırkın ( 5 parmağın beşi bir değil istisnalar hariç ) birgün eskilerin israili gibi olmasını eskilerin zencileri gibi olmasını göstermeyi nasip eyle. şerefsiz pislikler nerden kimi kovmaya çalışıyosun sen. 3 adım öten ırak zaten ordan geliyosun ne geliyosun defol git işte şerefsiz. devlette hata madem öyle yapma kardeşim ülkenin oğusuna yol su elektrik fabrika yardım dışla o zaman doğuyu. burdaki bir vatandaşına ananıda al git diyebiliyorsun orayada ambargo koy o zaman. çek restini. sonumuz hayrola pis işler dönüyo gibi ya hadi hayırlısı. olan fakire oluyo ya ne diyeyim.

TonyC

Yeni üye
22 Eki 2011
45
0
Bir de bişey ekliyeyim her "Kürt" "Pkk"lı değildir.. Buna göre mesaj atalım

hayal-et06

Uzman üye
23 Ağu 2011
1,080
10
ankara
yukarıdaki mesajımdada duyarlılığımı ön plana çkardım. ben ve ailem türk milliyetçisiyiz fakat kimse alınmasın diyede konuna hitaben cevabımda yorumumda parantez açtım.

TonyC

Yeni üye
22 Eki 2011
45
0
Türk olmak öyle bir şeydir ki
Zamanı gelince vatana can
Zamanı geldiğinde can alırsın
Ama unutulmıyacak tek şey vatan!

Analar ağlar vatana canını veren
Yiğitlerin arkasından sever her zaman
Gerektiğinde ölümü
Gerektiğinde Anasını

Unutma ki burası Türkiye
Bir Türk ölürse bütün dünya ölür
Biz büyük milletiz
Gerektiğinde Türkiye cumhuriyeti gerekirse OSMANLI

Biz Türküz biz kırmızıyız biz beyazız
Canımız Onlarla her an
Ölme korkusu olmadan siperde
İster 14 yaşında ister 74 yaşında

BİZ TÜRKİYEYİZ !!!
Biz canız biz vatanız !!!

buda benim şiirim devamını şiirlerde paylaşıcam

PcChoLik

Uzman üye
18 Tem 2011
1,587
0
İstanbul

Bu resme katılmıyorum Tayyip olmasaydı görürdüm ben onları...
1980'den beri kimse bu itleri durdurmamış 2001-2011 arasında 1980-2000 arası öldürülen pkklılardan daha fazla öldürüldü yani arada uçurum fark var..
Tayyip olmasaydı bu ekonomi ayaklanmazdı.. Kılıçdaroğlu yada Baykal'a kalsaydı onlar sadece hazine'yi yiyip bitirirlerdi daha sonrada istifasını basıp ülkeyi terkederdi..
1980-200 arası iktidarlar neden fazla bişey yapmamış?

rapche89

Uzman üye
15 Tem 2009
1,220
0
Arkadaslar Burası Siyaseti Tartışacağımız Bir Ortam Değil Hele Böyle Bir Zamanda Hiç Değil Anlayışınız İçin Teşekkürler..

PcChoLik

Uzman üye
18 Tem 2011
1,587
0
İstanbul
Arkadaslar Burası Siyaseti Tartışacağımız Bir Ortam Değil Hele Böyle Bir Zamanda Hiç Değil Anlayışınız İçin Teşekkürler..

resim dikkatimi çekti.. o yüzden dedim kimseye bişey dediğim yok :D ama doğru bir şey bu.. Tayyip'e haksızlık yapmasın kimse.. o olmasaydı .. neyse demiyorum bişey..
ama çocun eline o kartonu verenin büyük ihtimalle chpli olduğu belli..

TonyC

Yeni üye
22 Eki 2011
45
0
Bu resme katılmıyorum Tayyip olmasaydı görürdüm ben onları...
1980'den beri kimse bu itleri durdurmamış 2001-2011 arasında 1980-2000 arası öldürülen pkklılardan daha fazla öldürüldü yani arada uçurum fark var..
Tayyip olmasaydı bu ekonomi ayaklanmazdı.. Kılıçdaroğlu yada Baykal'a kalsaydı onlar sadece hazine'yi yiyip bitirirlerdi daha sonrada istifasını basıp ülkeyi terkederdi..
1980-200 arası iktidarlar neden fazla bişey yapmamış?

Tek bir resim göstereyim sana ve konuda kapansın burası siyaset , tartışma yeri değil

310420_300928926583794_123521044324584_1324513_1216784872_n.jpg

Tayyibe sorarlar : 23 şehit olmuş
Tayyib : Bıçak kemiğe dayandı , sabrımız taştı

Atatürke söylerler :Menemende Ahmet çavuş şehit düştü
ATATÜRK : YAKIN MENEMENİ !!!

SÖZ ETTİĞİNİZ TAYİP BU MU ?

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.