Pkknin Orduya Sizma Plani

neber

Katılımcı Üye
15 Kas 2007
957
15
Bir askerin PKK�lı bir kadın teröristle ilişki içinde olduğunu itiraf etmesi, müthiş bir planı ortaya çıkarttı.

Uludere’de vatani görevini yapıp terhis olan 22 yaşındaki M.D. hakkında, PKK’lı bir kadına bağlı bulunduğu birlik ve bölgedeki askeri haraketlilik hakkında bilgi verdiği iddiasıyla ’Terör örgütüne bilerek ve isteyerek yardım etmek’ suçundan 10 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.
Irak sınırının sıfır noktasında yeralan Andaç 3’üncü Jandarma Sınır Bölük Komutanlığı’nda vatani görevini yapan Mardin Dargeçit’li M.D. adlı er hakkındaki ’köstebek soruşturması’ tamamlandı. Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı’nca hazırlanan iddianamede, sanığın ’Pakize’ adlı PKK üyesi bir kadınla yaptığı telefon görüşmesinde, bağlı bulunduğu birlik, bölgedeki askeri hareketlilik ve faaliyetler hakkında bilgi verdiği belirtildi.
Bilgi veriyordu
Terhis olan ve halen İstanbul’da yaşayan sanık M.D., Silivri Başsavcılığı’na verdiği ifadesinde, Siirt’teki Merkez Evren Mahallesi’nde ’Pakize’ adlı bir kadınla tanıştığını kabul etti. M.D., bu kadının örgüt üyesi olduğunu bilmediğini ve birliğine döndükten sonra bu kadınla telefonda görüştüğünü bölgedeki askeri faaliyetler hakkında herhangi bir bilgi vermediğini savundu. İddianamede, M.D.’nin birlik hakkında verdiği bilgilerin telefon dinleme kayıtlarıyla tespit edilmesi nedeniyle ’PKK’ya bilerek ve isteyerek yardım etmek’ suçunu işlediği gerekçesiyle TCK’nın 314/2, 220/7 maddesi uyarınca 10 yıla kadar hapisle cezalandırılması istendi.
Sanığın yargılanmasına önümüzdeki günlerde Diyarbakır 6’ıncı Ağır Ceza Mahkemesi’nde başlanacak. Yöntemin işleyişiSon dönemde askerleri pusuya düşüren PKK’nın bu tür köstebek yöntemleriyle pusu kurduğu belirtiliyor.
Taktik ise şöyle: Önce hangi birliğe saldırılacağı tespit ediliyor. Sonra o birlikte bulunan uygun bir görevli belirleniyor. Ve şehir izninde o görevliye (muhtemelen er) kanca atılıyor. Kadın terörist o ilçede ya da o ilde yaşayan bir kadın rolünde avına yaklaşıyor. Bir aşk yalanıyla genç görevli ele geçiriliyor. Daha sonra terörist kadın ele geçirdiği görevliyi “köstebek” olarak kullanmaya başlıyor...
 

APACHEE

Üye
28 Mar 2009
69
0
vatanını milletini birkadına satana önündekini kesip kadın yapıcaksın ki birdaha vatanın milletin ne olduğunu öğrensin şerefsiz
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.