PKK'ya yardım eden ünlüler kimler?

leadsoldier

Yeni üye
10 Tem 2008
8
0
Ergenekon iddianamesinin ek klasörlerinde, PKK lideri Abdullah Öcalan'ın yakalanarak Türkiye'ye getirilmesinin ardından kendisine ve örgüte destek verenleri anlattığı ifadesinin tutanağı da yer aldı.

Milliyet'teki habere göre, delil klasörü 3 numaralı DVD'ye göre Öcalan ifadesinde PKK'ya Türkiye içinden destek olanların belli olduğunu savunarak, çoğunun HADEP çatısının altında toplandığını; Bucak, Adıyaman Kaviler, Suruç Kılıçlar aşiretlerinden dostlarının olduğunu ileri sürdü. Öcalan'ın sanatçılardan kendilerini desteklediğini iddia ettiği isimler ise Ahmet Kaya, Şivan Perver, Gülistan ve Şahturna.

İbrahim Tatlıses'e ait olan Tatlıses Turizm'in gönüllü yardımlarını gördüklerini öne süren Öcalan, Halis Toprak'a ait Toprak Holding'den de zaman zaman parasal yardım gördüklerini savundu. Batman'daki petrol sendikalarından dostlarının olduğunu ve zaman zaman para yardımı gördüklerini iddia eden Öcalan, Antalya'da geniş yatırımlara giren Ceylan Holding'in pek çok yardım ve katkılarını gördüklerini ileri sürdü.

Al bide Burdan yakk....!

Moderatör tarafında düzenlendi:

ToLgaKaan

Üye
3 Ağu 2008
141
2
Bugun gazete de okudum ben zaten ıbrahım den hep supelıydım arkadaslarım fılan bılır ya zaten neredeyse tum kürtler ole kürtlere göre pkk onların ordusu ama bılmedıklerı tek sey bu ulkede onlarda yasıyor amerıka pkk gozunden cıkarmak uzere o zaman kımden harac kesıcekler kımı oldurecekler bu ulkede suankinden daha kötü bise oldugunda daha kötüsü ulkenin baska bi ulkenin egemenligi altına gırmesı zaten o zaman kürt türk alevi demeden herkese türlü türlu seyler yapacaklar ıraqa bakın ve ders alın saddam ocalan kadar kotu bırı ama suan da ıraqda olan seyler o olmadıgı ıcın eger o olsaydı bu kadar kotu olmazdı durumları en azından savasırlardı

leadsoldier

Yeni üye
10 Tem 2008
8
0
tabi yaa bende biliyordumda işte herkese sunuldu yani...dahsıda var..ben bi kaç kişi daha biliyorum aslında....

batuhangitar

Yeni üye
4 Ağu 2008
47
0
sevgili tht üyeler zaten ibrahim tatlısesin yardım ettiği ortada ve bunun yanında daha kimler kimler war ama ömorallerimiz bozulmasın hepsini yeneceğiz

Rıza20

Üye
18 Tem 2008
67
0
arkadaşlar böle kesin hükümler vermeyelim,bu ismini Türk destanından alan operasyounun asıl amacı hükümete muhalifleri susturmak bu apaçık ortadayken böle kati yargıya varmak bence en çok bu operasyonun arkasındaki isimlere yarıyor...
bu abuk sabuk medya o kadar işin suyunu çıkarttı ki bugün yarın Atürk'ü bile ergenekon öldürdü derse şaşmayın!!! nerde faili meçhul pis bi olay var hepsini kasası bile parasızlıktan ölen okkır'ın olduğu iddia edilen sözde örgüte bağladılar...

cansın

Özel Üye
27 Nis 2008
8,788
31
Her yeni gelen gün ve olaylar, bizlerin fikirlerimizde ne kadar haklı olduğumuzu gösteriyor. Şehitlere duyduğumuz saygı ve vatan sevgimiz, bu hainlere engel olacak gücü bize verecektir. Ve ülkemizin birlik ve bütünlüğünden, demokratikliğinden, millet sevgimizden vazgeçmemizin asla mümkün olamayacağını, tüm dost görünümlü ülkelere, bölücülere ve teröristlere duyuruyoruz. Peygamberimizin (S.A.V) övdüğü bu şerefli millet, bu işbirlikçi bozuk zihniyetlere bir Osmanlı tokadı yapıştıracaktır.

Teşekkürler.

burakmodel xl

Yeni üye
17 Ağu 2008
1
0
asıl bunların başı devlet devlet istese anında teröre son vere bilir ama terörün üzerinden para kazanıyo neden bitirsinki terörü para gitce yerine 15 20 tane şehit verelim diyoo yanı

free777

Kıdemli Üye
21 Eyl 2007
2,147
9
istanbul
o iboyu zamanında coco colanın 1 nolu şişesine oturttuktan sonra böyle oldu kimse merak etmesin 1 nolu şişe nerde artık herkez biliyor...........

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
Bugun gazete de okudum ben zaten ıbrahım den hep supelıydım arkadaslarım fılan bılır ya zaten neredeyse tum kürtler ole kürtlere göre pkk onların ordusu ama bılmedıklerı tek sey bu ulkede onlarda yasıyor amerıka pkk gozunden cıkarmak uzere o zaman kımden harac kesıcekler kımı oldurecekler bu ulkede suankinden daha kötü bise oldugunda daha kötüsü ulkenin baska bi ulkenin egemenligi altına gırmesı zaten o zaman kürt türk alevi demeden herkese türlü türlu seyler yapacaklar ıraqa bakın ve ders alın saddam ocalan kadar kotu bırı ama suan da ıraqda olan seyler o olmadıgı ıcın eger o olsaydı bu kadar kotu olmazdı durumları en azından savasırlardı

türk kürt ayrimi yaparsan onların işine gelirr yarin sen kürtüm dersin ben türküm derin bir birimizi wururz sonuç ortada gine onlar kazandı aqsine hemiz bir milletiz hepimiz biriz kürt türk yoq

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.