Plakadan kişi adresi bulma

LapS

Yeni üye
28 Mar 2020
36
4
Öncelikle herkese merhaba.

Plakadan kişinin adres bilgisine ulaşabilmek mümkün mü?

Mümkünse hangi yollar izlenerek veya a-hangi programlar aracılığıyla bulunabilir.Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar iyi günler dilerim.

Le Chiffre

Katılımcı Üye
4 Ocak 2006
890
55
word.exe
Merhabalar;

Plakadan bilgi öğrenmek için ilinizdeki ya da ilçenizdeki ''Trafik Bölge Müdürlüğüne'' gitmeniz gerekmektedir.
E-Devlet üzerinden de sorgulama yapabilirsiniz. Onun haricinde kendi başınıza plakadan isim soy isim gibi bilgileri bulmanız mümkün değildir, bu tür bilgiler sadece Türkiye Cumhuriyeti çatısı altındaki Emniyet Genel Müdürlükleri haznesinde saklanmaktadır, bilginize.

Saygılarımla.

Doctordied

Katılımcı Üye
19 Nis 2020
306
199
Öncelikle herkese merhaba.

Plakadan kişinin adres bilgisine ulaşabilmek mümkün mü?

Mümkünse hangi yollar izlenerek veya a-hangi programlar aracılığıyla bulunabilir.Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar iyi günler dilerim.
Öncelikle Merhaba, İyi Forumlar dostum :);
Plaka ile sadece araç bilgilerini teyit edebileceğini düşünüyorum. Çünkü böyle kişisel veriler kolay kolay paylaşılmaz ve sende bulamazsın diye düşünüyorum, olur da bulursan bana da söylemeyi unutma dostum :). Dediğin bilgiler kesin bir şekilde devletin veri tabanındadır. O yüzden oradan alabilmen biraz zor ama belki başka bir yolu daha vardır bulmak için. Ama bence direk o aracı bulup takip etsen daha kısa sürede bilgi edinirsin diye düşünüyorum :). Sana şimdiden başarılar diliyorum. Umarım isteğine en yakın sürede ulaşırsın. Kendine iyi bak dostum. İyi günler diliyorum.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.