PlayStation 3 için BioShock geliyor

SToRMeR¬X

Kadim Üye
22 May 2008
5,241
10
Kã¥SéЯ! ~ |З8|
1up.com sitesinde okuduğumuz kadarıyla, 2K Games'in oldukça başarılı olan BioShock oyununu PlayStation 3 oyun konsolları için de göreceğiz. Tarih olarak ise bu yaz tatili gözüküyor.
İlk başta Xbox 360 için çıkan ve ardından PC için gelen BioShock'un PlayStation 3 versiyonunun ne tür farklılıklar içereceği şimdilik bilinmiyor. Belki grafik konusununda bazı iyileştirmelerin yapılacağından bahsediliyor ama tabii bu iyileştirmelerçok kayda değer olmayacaktır. BioShock'un PlayStation 3 için gelmesi özellikle Sony için iyi haber, çünkü Xbox 360 ve PC için çıktığında, bu oyun iyi satış rakamları yakalamıştı.
İlk başta Xbox 360 için çıkan bu oyunun artık PS3 için de çıkacak olması Microsoft için ise iyi haber değil kuşkusuz. BioShock gibi "sadece Xbox 360 oyunu" olma özelliğini yitiren Lost Planet, Eternal Sonata ve Overload da var.
760067_gs_l_f.jpg
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.