Playstation2 mi yoksa Playstation 3 mü alayım

lampard

Yeni üye
22 Eyl 2006
14
0
arkadaşlar playstation 2 almayı düşünüyorum ama babam biraz daha bekle yaza doğru doğubanktan playstation 3 alalım diyo siz ne dersiniz hangisini alayım sizce ps2 derseniz hemen gidip alcam 300 ytl hemde oyun hediyeli cvplarınızı bekliyorum...

lampard

Yeni üye
22 Eyl 2006
14
0
konu açıyom kimse bakmıyo soro soruyom cvp yok böle olcaksa ben bu siteden çıkıom beyler herkeze kolşay gelsin siz böle devam edin hack sitesi diyonuz aylardır bi site hackleme falan öğrenemedik. bide kendinize tht diyonuz baya bişeymiş gibi sanki grup olarak bişeyler yapıyonuz kendi aranızda eğleniyonuz hadi byby millet benden bu kadar adminlerden isteyim ya ömür boyun banlayın yada kovun beni zaten ben kendim çıkıcam herkeze byby..

batumm

Yeni üye
30 Ocak 2007
3
0
kardes zevkler ve renkler tartısılmaz derler sonucta kendın karar vermen gerek boyle bısey ıcın eyvallah fıkrımızı almak ıstemıssın ama agır konusma herkes kardes burda paylasım ıcın burdayız bencede ps 3 al paran varsa al kardes ne dıeyelım :D :D

bymxx

Üye
26 Ocak 2007
185
0
BURSA
konu açıyom kimse bakmıyo soro soruyom cvp yok böle olcaksa ben bu siteden çıkıom beyler herkeze kolşay gelsin siz böle devam edin hack sitesi diyonuz aylardır bi site hackleme falan öğrenemedik. bide kendinize tht diyonuz baya bişeymiş gibi sanki grup olarak bişeyler yapıyonuz kendi aranızda eğleniyonuz hadi byby millet benden bu kadar adminlerden isteyim ya ömür boyun banlayın yada kovun beni zaten ben kendim çıkıcam herkeze byby..
herşeyin başı sabırdır atasözlerimizde de söylendiği gibi
sabır edene muradına erermiş
bende sabır etme modundayım şu shell davasını öğrenmeye çalışıyorum
sen zaten gitmişsinde bu yazıyı okuyacaklar için yazıyorum sabır edin
çocuk bile 9 ayda oluyor

raiden_

Katılımcı Üye
18 Şub 2007
376
0
Konu Açmişsinda Kör Cahilmisin Nesin Ps2 Varken Ps 1 Mi Aldin? Ki Ps3 Varken Ps 2 Alasin Ayrica Ps3 1500 Ytl Olabilir Ama Ps2 Oyunlari 4 Gb Ps 3 Oyunlari 20 Gb Yanliş Bilmiyosam Farka Bak Ayrica Kalite Ortada Ps2 Nin 3 Katidir Ps3 Saygilar Bilinç Siz Tütketici Kardeşim..

chooSens

Katılımcı Üye
3 May 2007
299
6
İsTanbUL..
ps3 al ama suanda bıze hakaret ediyosn bisi öğrenemediysen sorun snde bizde değil en iyi site hiç olmazssa bana göre bu daha iyisini bulursan git seni tutan yoq

emr

Yeni üye
25 Ağu 2007
48
0
ps3 de qollar qablosus o büüq bi sewq qsandırajaqtır qesinliqle .. ama ps3 de wi gibi ösel tw istiyo gibi birshey duymushtum.. doğruluğundan emin değilim ama araştır bi istersen.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.