Poisoned OSX

WaGranT

Kıdemli Üye
17 Şub 2008
2,064
25
@[email protected]@
program_shearaza.jpg

Zehirli OSX
Zehirli bir dosyadır bu FastTrack (Kazaa, Grokster) Gnutella (LimeWire, Shareaza), OpenNap (Napster dahil) ağları destekleyen istemci ve OpenFT (yeni ve yaklaşan ağ) paylaşımı. Ve bu ağların tüm protokol özelliklerini destekler hızlı olarak transferi oranları arama sonuçları sonuçlanır.

Poisoned OSX

Poisoned is a file-sharing client that supports networks including FastTrack (Kazaa, Grokster), Gnutella (LimeWire, Shareaza), OpenNap (Napster), and OpenFT (a new and upcoming network). It supports all protocol features of these networks and quickly yields search results as well as transfer rates.


İNDİR

 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.