Polat Alemdar ın ilk <<

dr_uglybull

Katılımcı Üye
1 Tem 2007
315
6
istanbul
Arkadaşlar polat alemdarın ilk adam öldürdüğü sahneyi hatırlıyormusunuz.Şahsen ben gayet iyi hatırlıoyrum eger sizde hatırlıorsanız yorumlarınızı yazınız..

dr_uglybull

Katılımcı Üye
1 Tem 2007
315
6
istanbul
Arkadaşlar sanırım kurtlar wadısının 2. bolumuydu Şevko nun adamları elıfı kacırmak ıstıoyolardı sonra elıf kardesı erenle tartısıp dısarı cıktılar o arada kapı acık kaldı sevkonun adamı ıcerı gırdı wede elıfı bayılltı polat ıse sevkonun adamlarını gordu we elıfı taam kacırmak uzereyken arkasından gıdıp kafasını kopardı:) dızıde ılk adam oldurusu boleydı

vefakar_liseli_37

Katılımcı Üye
23 Eyl 2008
572
0
arkadaşlar sanırım kurtlar wadısının 2. Bolumuydu şevko nun adamları elıfı kacırmak ıstıoyolardı sonra elıf kardesı erenle tartısıp dısarı cıktılar o arada kapı acık kaldı sevkonun adamı ıcerı gırdı wede elıfı bayılltı polat ıse sevkonun adamlarını gordu we elıfı taam kacırmak uzereyken arkasından gıdıp kafasını kopardı:) dızıde ılk adam oldurusu boleydı

[sıze=4]paylasım ıcın saol ben bılmıyodum ilk öldürdüğü adamı[/sıze]

cagri_ts

Uzman üye
23 Tem 2008
1,144
1
Ötüken - Tanrı Dağları
Arkadaşlar sanırım kurtlar wadısının 2. bolumuydu Şevko nun adamları elıfı kacırmak ıstıoyolardı sonra elıf kardesı erenle tartısıp dısarı cıktılar o arada kapı acık kaldı sevkonun adamı ıcerı gırdı wede elıfı bayılltı polat ıse sevkonun adamlarını gordu we elıfı taam kacırmak uzereyken arkasından gıdıp kafasını kopardı:) dızıde ılk adam oldurusu boleydı

ilk bölümünde yanlış hatırlamıyorsam ali olarak operasyondaydı... Ordan vurdu diye hatırlıyorum..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.