Port kullanmadan İp adresi ile başka bir bilgisayarın ekranını izleme.

COBRAwh

Yeni üye
29 Tem 2021
8
2
22
Benim bildiğim karşının izni olmadan yapacağın bir program yok ama bilgisayara erişimin varsa rat yedirebilirsin yada linuxtan payload oluşturarak izleeyebilirsin ama her halükarda izinsiz olacaksa port açman gerekir

Mr.Cemal33

Yeni üye
19 Tem 2021
17
4
Mumkun degildir hemde ip adresi ile ekran izlemini istemissiniz ip ilede udp/tcp paylasimlariyla aktarilir Yani rat gibi programlar kulancaksiniz
Hocam rat kullanımı hakkında bazı sorunlar yaşıyorum şayet bana bu konuda sesli yardımcı olma şansınız varsa çok makbule geçer.

Burada gerekli açıklamayı zaten yapmıştım.

Mr.Cemal33

Yeni üye
19 Tem 2021
17
4
Benim bildiğim karşının izni olmadan yapacağın bir program yok ama bilgisayara erişimin varsa rat yedirebilirsin yada linuxtan payload oluşturarak izleeyebilirsin ama her halükarda izinsiz olacaksa port açman gerekir
Hocam ben windows işletim sistemi kullanıyorum ve linux işletim sistemi hakkında hiçbir bilgim yok. Rat konusuna gelicek olursak ise rat konusunda sorun yaşıyorum. Şayet bana sesli bir şekilde yardımcı olma imkanın varsa çok makbule geçer. Gerekli detayları burada daha önce vermiştim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.