program

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TURK_BY_HACKER

Yeni üye
26 Mar 2009
15
0
arkadaslar program nasil yaziliyo hangi programlar program yapiliyo kendim icin yapabilecgim program varsa paylasirmisin simdiden tesekkur ederim!!!:confused:
 

DeadLogger

Katılımcı Üye
1 Kas 2008
676
1
Declare
Arkadaşımızın Demiş Olduğu Gibi Delphi ,Visual Basic ,Oracle,MySQL Gibi Diller İle Yazılmaktadır
O Programlama Yazabilmen İçin O Vermiş Olduğum Dilleri Öğrenmiş Olman Gerek.profilimden msn adresimi al konuşalım. Ben Programllama Dersleri İde Veriyorum
 
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.