Programlama hk.

MyFuture

Yeni üye
23 Ağu 2017
32
0
RizeLeee :)


Yazılımcılık Yolunda Bir Çok Konu Açtım Hackerlık Terimleri İle İlgili de Aştım Ve Merak Ettiğim Şey Şu..... Hacking için kali linux gerekli çünkü kali linuxta yüzden fazla hack aracı var. Sorum Şu Hacker Kendi Hack PRogramlarını Yapan Ve Onlarla Hacking işlemini Gerçekleştirendir. Diyelim Program Yapacağız Herhangi Bir dilde. Tabi İlk Önce Bu dili Öğrenmek Gerekiyor. Kursuna Gittik Adam Öğretiyor. Bu Programları Yapmak İçin Şöyle mi Diyor Eğitimde : Değerli Öğrencim Bugün DDOS programı yapmayı mı öğreticem diyor. Öğretti Dİyelim Kod Belli İCraat BElli BU İşler Engellenemiyor mu ? Bu İşte Kendini Hiç Geliştiremiyor mu yada Hack PRogramı Yapmak Nasıl Oluyor ? Adam NAsıl Yapıldığını Öğretiyor Kod Belli Herkes Yapamaz mı ? 2. Kali Linux un Kendi Kodları mı VAr Yoksa Bir Dilde Mi İşlem Yapıyoruz Kendi Kodları Varsa Gene Aynısı KOD BELLİ İCRAAT BELLİ . Bu İşte GElişmek NAsıl Oluyor ? Ben Bu CEvapları Öğrenmek İStiyorum. Programlama Öğrenirken SAdece KOdlar mı Öğretiliyor Bunlarla Biz Mi Kötü Yazılım Üretiliyor Lütfen Bilgili Kişilerin Yazmasını İStiyorum.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Liebe55

Uzman üye
24 May 2016
1,659
0
38
Unmöglichkei
Öncelikle merhaba dostum, kimse sana bugünde ddos scripti yazalım veya program üretelim diye eğitim vermez. Eğitim dediğin zafiyet üzerine korunma yollarını esas alan sistemdir. Yani alacağın eğitim direk saldırı değil savunmadır. Savunmayı öğrendikçe zırhı delmeyi , saldırmayı öğreneceğinden ve merak duygun ağır basacağından açıklar aramaya başlarsın. Bu da seni asıl amacına götürür.
 

ArViX

Uzman üye
28 Şub 2013
1,273
0
cos a=cos bc
Kod belli diye bir şey yok üniversitelerde olsun kurslarda olsun sana basit algoritma mantığını öğretir 2-3 tane matematiksel işlem yaptırır en fazla bide bitirme projesi olur.Yani ben kursa gider bu işi çözerim diyorsan yanlışa kapılırsın ve bu iş ezbere yapılmıyor yapılan her şeyde belirli bir mantık var
 
Son düzenleme:

Fist

Uzman üye
29 Tem 2017
1,527
1
Anavatan
Hayır sana öyle birşey öğretmezler.Hackerlıa dair HİÇ BİRŞEY öğretmezler kod okullarında falan
hack programı falan yazmadada asla belirli kod yazılmaz hayal gücüne bağlı fakat kolay birşey değil
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.