programları kolaylıkla REGISTER edebilirsiniz

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
45
Little Town.
Arkadaşlar sanırım herkes deneme olan programlardan bıkmıştır ve genelde çoğu REGISTER falan yazar. Eğer böyle olan programlarınız varsa bu program sayesinde hepsinin register şifresini öğrenip programlarınızı ömür boyu kulanıma açabilirsiniz. Program içerisnde 80000 den fazla programın şifresini bulunduruyo ve bunlar içerisinde rahat bir şekilde arama yapabilrisiniz hatta programın sitesinde devamlı güncellemeleri indirebilirsiniz. Kullanımı çok kolay... Ve her bilgisayarda mutlaka bulunmalı....

indirmek için tıklayın

https://tik.lat/aF6Ox

osmaan_dgn

Yeni üye
24 Ağu 2007
4
0
hocam serials3000 yada serials3k adlı bi üst wersiyonu çıktı bu programı wede crack dosyalarını direk sana bulup getirio die duydum ama netten hiçbiyerden indirilecek bi sürümüü bulamadım
bu programı bulabilirmisin ben walla bulamadım
mail adresim: [email protected]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.