Programsız Film Nasıl İndirilir.?

YILDIZLITURK

Uzman üye
10 Ara 2017
1,106
0
Ağrı-Iğdır.
Herkese Merhaba arkadaşlar Programsız video film nasıl indirilir youtubeden onu gösterdim Zamanım olmadıgı için anlatamadım. Buyurun. ; [ame="https://www.youtube.com/watch?v=jhm6HuiH9ZA"]https://www.youtube.com/watch?v=jhm6HuiH9ZA[/ame] Arkadaşlar Acemice olabilir ama Umarım yararlı Olsun.
 

0x762

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Nis 2016
38,720
0
Film içeriğinin olduğu sayfaya geldikden sonra f12 basıp sayfa kaynağını açın daha sonra f5 yapıp sayfayı yeniden yükleyin. Network sekmesinin altında media kısmında sayfadaki videonun tam linki düşecek. Siteye girip sağ click-kaydet diyerek indirebilirsiniz.
Bununda videosunu çekebilirsin.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.