-Programsız HD Youtube Videosu İndirmek//UYARI:Aşırı Kolaylık İçerir-

BenzinsizFerrari

Uzman üye
3 Şub 2015
1,121
0
Merhabalar THT ailesi. Lafı uzatmayacağım. Sizlere doğrudan Youtube üzerinden url ile oynama yaparak kolayca istediğiniz çözünürlükte video indirmeyi gösteriyorum.​
1. Adım(Bu kısım çok önemli:p):
İndirmek istediğiniz videoyu youtube ile normal olarak açın.

2. Adım:
Videonun linkini "www.ssyoutube.com/xxxxxxxxxxxx" olarak değiştiririz. "ss" koyuyoruz yani youtube kelimesinden önce.

kGQGk7.png

3. Adım:
Ve karşımıza indirme ekranı gelir.

2ndnNv.png

4. Adım:
İndirmek istediğimiz çözünürlüğü seçiniz ve indiriniz :D

Gördüğünüz gibi aşırı kolay arkadaşlar. Diğer yöntemler gibi yok url yi kopyala oraya yapıştır falan aman aman yok öyle şeyler :)

Pnm3BO.gif
za9Qk6.gif

Son düzenleme:

OptimumTr

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
747
1
Teşkilat
SaveFrom tarayıcı eklentisini de kesinlikle öneririm.

Bir çok popüler platformdan video indirmeyi tek tıkla sağlıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.