Proje Ekibi | Alımlar AÇIK!

deltaturk

Moderasyon Ekibi Lider Yardımcısı
26 Kas 2020
912
957
Green Team Mersin Daire Bşk.

ALIM DURUMU

Dergi Projesinde Görev Almak Üzere Grafik Tasarımcıya İhtiyacımız Var Deneyimli Arkadaşlar PM Yoluyla Bana ( @deltaturk ) ulaşabilir

Türkhackteam Proje Ekibi;

Türk Hack Team bünyesi altında proje kontrolü, proje geliştirme, proje oluşturma ve A'dan Z'ye yürütme faaliyetlerini uygulayan ekiptir.

sjh1yjm.png

Proje Ekibi Birimleri Tanımı;

Proje Planlama Birimi

Ekibin genel yönetim kademesidir, Projelerin kontrolü ve görev yönetimini sağlamaktadırlar. Projeler hakkında her türlü sorumluluğa sahiptirler

na7otd3.png

Proje Geliştirme Birimi

Proje geliştirme birimi, genellikle planlanan projeleri yöneten ve uygulayan bir birimdir Bu birim, projelerin başlangıcından sonuna kadar olan süreçleri yönetir.

Gündemi iyi takip ederler ve kitleye hitap konusunda uzmandırlar, pazar araştırması yaparlar.

ryweyal.png

Tasarım Birimi

Ekip içerisinde yürütülen projelere

dijital ortamdaki tasarım-görselleştirme video düzenleme çalışmalarında

her türlü desteği en profesyonel şekilde sağlayan birimdir.

Dergi projesi vb. projlerde önemli rol oynarlar.

na7otd3.png

Başvuru Şartları;

Ekibe başvuru yapan kişiler yönetim kadrosu ve eğitim birimi tarafından mülakata alınacaktır, bilgi seviyesi ve ilgi alanına yönelik birime yerleştirilip güncel görevi tahsis edilecektir​

İlk Aşama: Eğitim birimi ve yönetim kadrosu tarafından uzman yöneticilerden ; Önceliği esas olan TürkHackTeam kuralları ve İşleyişi eğitimi alacaklardır.

İkinci Aşama :

Üyenin ilgi alanı belirlendikten sonra ilgi birime geçişi yapılıp görevi tahsis edilecektir

Başvuru yapacaklar bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.

sjh1yjm.png

Başvuru formunda * işaretli maddeler zorunludur, eksik doldurulması takdirde başvuru geçersizdir​

Başvuru Formu;

Kendinizden Kısaca Bahsediniz*:

E-Posta Adresi * :

Nickiniz * :

THT Profil Linki * :

Ad ve Soyad * :

Doğum Tarihi(Gün/Ay/Yıl) * :

Telefon numarası : (Herhangi bir gruba alınmayacaksınız, sahte numara geçerli değil.) * :

Telegram adresiniz: *

Öğrenim Durumu (Bölüm,Sınıf) * :

Günlük Online (Aktif olma) Süreniz * :

Daha önce görev aldığınız platformlar * :

İlgi alanlarınız * :

Referans Alabileceğimiz Yönetim Üyesi :

Son olarak eklemek istediğiniz * :

Başvuru olumlu sonuçlandığında "Özel Mesaj" yoluyla bilgilendirilip Ranksız Proje ekibi isim etiketi ile alımınız yapılacaktır.​

Başlık "Proje Ekibi Başvuru" Şeklinde olmalıdır​

Başvuruları bana ( @deltaturk ) gönderiniz.​

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.