PS6 NEDİR ? |ENİGMA KULÜBÜ |Leatrix

Leatrix

Kıdemli Üye
12 Ağu 2018
3,355
10
23
Teşkilat
53437_686b_5.jpg

PS6 Nedir ? Ve Neler Yapılır
PS6 FOTOMONTAJ DA KULLANILIR ÇOĞUNLUKLA WEB TASARIM , LOGO TASARIM , OYUN TASARIM , LARI YAPMAK İÇİN KULLANILIR MESELA ÖRNEK OLARAK XXX SİTESİ LOGO TASARIMI VEYA TÜRK HACK TEAM LOGO TASARIMI YAPMAK İÇİN KULLANILIR BUNA BENZER PROGRAMLARDA VAR AMA BU DAHA ÇOK KULLANIŞLI YANİ NASIL DESEM HER TÜRLÜ TASARIMINIZI BU PROGRAM İLE YAPA BİLİRSİNİZ

ŞİMDİ İSE ARAÇLAR NE İŞE YARAR ONA GEÇELİM.

Silgi Aracı: İle Yanlış Yaptığınız Yerleri Sile Bilirsiniz Veya Logolarınızın Bozuk Olan Yerlerini Sile Bilirsiniz Yani Silgi Aracı Çok Önemlidir Ps6 Kullanıcısı İçin

Degrade Aracı: BİLDİĞİMİZ PAİNT PROGRAMINDAKİ DOLDUR SEÇEĞENİDİR. AMA DOLDURURKEN RENK GEÇİŞİ İLE DOLDURUR YANİ BUDA KULLANIŞLI

Leke Aracı: Parmağınızı ıslak boyanın üzerine koyup çektiğinizi düşünün. İşte bu araç tam olarak o işe yarıyor buda kullanışlı bu birazdaha kullanışlı....

Soldurma Yakma ve Sünger Araçları: Genelde makyaj yaparken kullanıyoruz. İsimleri ne işe yaradıklarını anlatıyor zaten. montajlarda çok kullanılıyor beyler..... Hani İnstagram Sayfaları Paylaşıyor Ya İşte O :)

Kalem Aracı: Resim üzerine bir şeyler çizip sonra bu çizgiler üzerinde boyama içini doldurma vb. seçenekler için kullanılır mesela ben arada sırada kullanıyorum faydası oluyor zaten çoğunluk kullanıyor.

El Aracı: Resim aşırı büyütüldüğünde resmi sağa-sola çekmek için kullanılır herkes kullanıyor.

Yakınlaştırma Aracı: Resme tıklandığında resmi büyütür. Tekrar simgeye çift tıklandığında eski uzaklığına getirir ben hep kullanıyorum çok lazım oluyor

Şimdi ise kısayollara geçelim :)
Ctrl + X: Seçimi keser.
Ctrl + C: Seçimi kopyalar.
Ctrl + V: Seçimi yapıştırır.
Ctrl + Z: Yapılan işlemleri bir adım geri alır. Tekrar basıldığında tekrar eski haline getirir.
Ctrl + S: Kaydet
Ctrl + Shitf + S: Farklı Kaydet
Ctrl + T: Resmi taşımak için kullanılır. Sağ tıklandığında taşıma seçeneklerini ve resim üzerinde

Ctrl + D: Taşıma ve benzeri işlemleri yaptıktan sonra işlemi olduğu gibi sonlandırıp, sonra ki işleme geçmek için kullanılır.

Son düzenleme:

Mustafa58s

Yeni üye
11 Ağu 2018
8
0
CTRL + Y Yanlışlıkla... Fazladan geri aldığımız işlemi öne almamıza yarar !!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.