Pubg Mobile Hesap Nasıl Çalınır? (Detaylı Anlatım) 2021

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
11,738
1,268
Osmaniye
Üzülüyor ve acıyorum bu duruma düşenlere.
Bizim musillone vardı forumda sene 2013'2014 yillarinda yapardı bu işleri kula çınlasın forumda uzun yıllardır görünmüyor
Aklıma
@neo geldi onuda etiketler çıkarım

ByCsPloit

Üye
12 May 2020
65
21
Öncelikle Merhaba Abilerim, Ablalarım

Bu gün sizlere pubg mobile hesap çalma site scripti vereceğim. İçinde admin panel dahi var site hazırdır, sezon 17'den kalmadır script. siz sezon 17 yerine sezon 17 fotoğrafını silip c1s2 yazabilirsiniz NotePaddan. Hiçbir hatası yoktur, kurulumu 2 dk dır ücretsiz hostinge ve domaine bağladınız mı tamamdır. otomatik olarak admin sayfasına gidiyor şifreler epostalar. İşte birkaç fotoğraf.

Site Fotoğrafı:

sgCeZ.png

Admin Login:

sg3Fk.png

Kurulum için Aesthich#7429 ulaşabilirsiniz.

Script Link

Virüs Total

NOT:
Çalınan Hesapların Hiçbirinden Ben Sorumlu Değilim!
DipNot: Bir Teşekkür Fena Olmazdı :)
Knk eline saglik ,ama dosya açılmıyor güncel var mi

sefilbilo23

Uzman üye
3 Tem 2021
1,578
594
21

Bu gün sizlere pubg mobile hesap çalma site scripti vereceğim. İçinde admin panel dahi var site hazırdır, sezon 17'den kalmadır script. siz sezon 17 yerine sezon 17 fotoğrafını silip c1s2 yazabilirsiniz NotePaddan. Hiçbir hatası yoktur, kurulumu 2 dk dır ücretsiz hostinge ve domaine bağladınız mı tamamdır. otomatik olarak admin sayfasına gidiyor şifreler epostalar. İşte birkaç fotoğraf.

Site Fotoğrafı:

sgCeZ.png

Admin Login:

sg3Fk.png

Script Link

Virüs Total

NOT:

bu hatayı alıyorum

[url=https://www.hizliresim.com/l01176k] [/URL]

Mertoktay5

Üye
5 Ara 2021
228
95

Site Fotoğrafı:

sgCeZ.png

Admin Login:

sg3Fk.png

Script Link

Virüs Total

NOT:
Oyunseverler

GZMLİ

Yeni üye
15 Eki 2022
7
0
Merhabalar script in süresi geçmiş discord adınızı veya varsa güncel script atarmısınız?

DJJan201

Yeni üye
2 Eki 2022
44
5
Merhabalar script in süresi geçmiş discord adınızı veya varsa güncel script atarmısınız?
dostum böyle şeylere inanmanı önermem eğer varsa da 1yıl önce açmış adam konuyu, tencentin milyonda bir olcak bi açığı çıkmıştır tencent gibi bir firmayı bu kadar kolay bi şekilde hacklenmez

ankamurat

Katılımcı Üye
24 Eyl 2022
262
107

Site Fotoğrafı:

sgCeZ.png

Admin Login:

sg3Fk.png

Script Link

Virüs Total

NOT:
aga dosya silinmiş

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.