Python stealer

Klaxxon

Katılımcı Üye
5 Şub 2022
774
783
Evet arkadaşlar bugün sizlere python dilinde yazılmış gerçekten iyi stealer olan luna stealerını göstereceğim :)

Luna nın iki özelliği var fakat ikinci özelliğini ben çalıştıramadım kullanıcının dc maili eski şifresi ve yeni şifresini çekiyor ama bir türlü onu yapamadım ama o olmasa da sağlam bir veri elde etme şansı sunuyor bize. evet ratımızı kurbana yedirdikten sonra dc mizde bizi ne karşılıyor gelin bakalım.

lijpxjr.png

burada biraz teknik özellikler ve bilgiler karşılıyor asıl olan yer bize gönderdiği zip in gelin içini inceleyelim.

6axzqxu.png

bir adet ekran görüntüsü wifi şifresi google kayıtlı olan şifreler ve google cookilerini çekiyor ratımız ratımız tek sıkıntısı boyutu 18 mb oluyor onu da artık başka exe ile birleştirerek daha inandırıcı yapabilirsiniz eğer ikinci özelliğini yaparsanız hep beraber bilgileniriz burada kurulum açıklamasını yapayım.

Kurulum;
1 installer.bat
2.build.bat

bu kadar sonra tool açılıyor ve webhook istiyor ayarlıyosunuz .

Tool Ayarlama;

nun789t.png

burada işte kurulumu yapılıyor her şey bittikten sonra size bir soru daha soruyor ona hayır diyorsunuz bir kere enter e basıyorsunuz tamamdır.

Github

Klaxxon

Katılımcı Üye
5 Şub 2022
774
783

Klaxxon

Katılımcı Üye
5 Şub 2022
774
783
rica ederim :)
Eline sağlık abi
teşekkür ederim canım :)
Ellerine sağlık :)
teşekkürler :)
Ellerine sağlık.
teşekkürler :)
Seni sevmem ama :) Güzel konu olmuş.. Ellerine sağlık.
teşekkür ederim :)
Termuxda calisirmi
çalışır

Güzel bir konu daha açtım modlarımız onaylarsa onada bakabilirsiniz :)

Klaxxon

Katılımcı Üye
5 Şub 2022
774
783
hocam webhook nedir tam olarak anlamadımda
dostum discord dan kendine bir tane sunucu açıyosun sonra sunucu ayarlarına girip entegrasyonlar kısmına gelip webhooku göreceksin sonra bir tane isim belirliyosun sonra webhook url lerini kopyala diyosun sonra kayıt ediyosun sonra toola kayacaksın okadar.

Tqrik

Üye
2 May 2022
109
38
Çok gizli
Evet arkadaşlar bugün sizlere python dilinde yazılmış gerçekten iyi stealer olan luna stealerını göstereceğim :)

Luna nın iki özelliği var fakat ikinci özelliğini ben çalıştıramadım kullanıcının dc maili eski şifresi ve yeni şifresini çekiyor ama bir türlü onu yapamadım ama o olmasa da sağlam bir veri elde etme şansı sunuyor bize. evet ratımızı kurbana yedirdikten sonra dc mizde bizi ne karşılıyor gelin bakalım.

lijpxjr.png

burada biraz teknik özellikler ve bilgiler karşılıyor asıl olan yer bize gönderdiği zip in gelin içini inceleyelim.

6axzqxu.png

bir adet ekran görüntüsü wifi şifresi google kayıtlı olan şifreler ve google cookilerini çekiyor ratımız ratımız tek sıkıntısı boyutu 18 mb oluyor onu da artık başka exe ile birleştirerek daha inandırıcı yapabilirsiniz eğer ikinci özelliğini yaparsanız hep beraber bilgileniriz burada kurulum açıklamasını yapayım.

Kurulum;
1 installer.bat
2.build.bat

Tool Ayarlama;

nun789t.png

burada işte kurulumu yapılıyor her şey bittikten sonra size bir soru daha soruyor ona hayır diyorsunuz bir kere enter e basıyorsunuz tamamdır.

Github
Eline sağlık

Psycho Thinker

Yeni üye
28 Şub 2021
8
0
Zihin

lijpxjr.png

6axzqxu.png

Kurulum;
1 installer.bat
2.build.bat

Tool Ayarlama;

nun789t.png

Github
Elinize sağlık farklı bir içerik olmuş. Devamını dilerim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.