Q-Dir – Dosya Yönetim / Düzenleme Yazılımı

Keylargo`

Kıdemli Üye
12 Tem 2008
4,460
3
None
Q-Dir-300x240.jpg

Q-Dir (Dosya Yönetim Programı) dosya ve klasörlerinizi düzenlemenize yarayan ücretsiz bir dosya düzenleme programıdır. Dosya ve klasörlerinize Quadro-View bakış tekniği ile kolay ve hızlıca erişebilirsiniz. “Sürükle ve Bırak” özelliği ile kolayca kullanabilirsiniz. Programı kullanarak emeğinizden ve zamanınızdan tasarruf edebilirsiniz.

Q-Dir dört adede kadar dosyayı tüm yönleriyle karşılaştırmanızı sağlar. Basit komut tuşları ile kolayca kullanabilirsiniz. Kullanıcı arayüzü ile dört adet değişik dosyayı ayrı ayrı panellerde açabilir ve ayrı işlemler uygulayabilirsiniz. Belirlediğiniz dosyaları kolayca arayabilir ve düzenleme yapabilirsiniz. Her panel çalıştır, sil, kopyala ve yapıştır komutlarını içermektedir. Zoom özelliği ile dosyaları en ince ayrıntısına kadar inceleyebilirsiniz.

Yardım özelliği her türlü işlemin yapabildiği görevler hakkında kısa ve özet bilgiler alabilirsiniz. Programın yapabildiği başlıca özellikler: favori seçme, sürükle ve bırak, panoya kopyala, tümünü göster, büyüteç, renk filtresi vb. komutlar.

https://tik.lat/wl4j4

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.