QNX İşletim Sistemi

sLayEr

Özel Üye
2 Ara 2006
781
5
İstanbul
14126.jpg
sp.gif

Windows altında çalışabilen tam sürüm işletim sistemi.Qnx program geliştiricileri tarafından çok fazla tercih ediliyor.

Özellikleri:
QNX 4.25C SCSI ve audio desteği ile geliyor. Sistemin bu sürümüne M-Systems'in ürünü olan DiskOnChip 2000, DiskOnChip DIMM ve DiskOnChip Millennium flash disklerini destekleyen Fsys.diskonchip sürücüsü eklenmiş. Ayrıca bir başka yenilik ise Adaptec AIC-7891 Common Hardware Interface Module (CHIM) kullanan tüm PCI kartları destekleyen Fsys.aha8scsi sürücüsü.
Bunun yanında;
Proc32, QNX ve UNIX arasında seçim yapabilmenizi sağlıyor.
Net loglarınızı filtre etmenizi sağlıyor.
Fsys, RAM'inizin belirli bir kısmını cache olarak kullanmanıza olanak veriyor.

Not:QNX'in Linux altında çalışabilen sürümünü,Windows veya Linux gerektirmeyen sürümünü,uptade'lerini sitesinden indirebilirsiniz.
DOWNLOAD

aLıntıdır
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.